Magazin

Gigi Hadid’e Saldıran Vitalli Sediuk’in Saldırısı Hakkında Yaptığı Açıklamaya Çok Şaşıracaksınız!

Dün sabah saatlerinde Gigi Hadid’e yapılan saldırı hepimizi çok şaşırtmıştı. Gigi Hadid’in kendisini savunabilmiş olması ve adam karşı koyması da herkesin takdirini kazanmıştı.

Ama hazır olun. Saldıran adam ortaya çıktı ve yaptığı açıklamaya çok şaşıracaksınız. Kendisini savunmak için Instagram hesabından yapılan haberin ekran görüntüsünü alıp bir açıklama metni ekleyip fotoğraf paylaşmış.

Yaptığı açıklamadaki sözleri ise şu şekilde: “Gigi Hadid’in güzel olduğunu düşünürken, o ve arkadaşı Kendall Jenner ileri moda ile hiç bir şey yapmıyorlar. Bunu yaparak podyuma ve Vogue kapaklarına Instagram’dan çevresi geniş sevimli kızlar yerine gerçek yetenekleri çıkarması için moda endüstrisini teşvik ediyorum. Sizler buna bir manifesto ya da bir protesto diyebilirsiniz. Bu ayrıca saygın bir derginin kapağına Kardashianlar ve diğer şüpheli ünlüleri koyarak magazinin içindeki Vogue’ya dönen Anna Wintour için bir uyandırma çağrısı.”

Yaptığı bu açıklama bir kadına onun izni olmadan dokunma, arkadan saldırma ya da onu kucağına alma hakkını vermiyor. Protesto için farklı yöntemler de var. Bir kadına bu tarz bir davranış sergilemek protesto diyerek açıklanabilecek bir şey değil. Gigi Hadid bence çok iyi yapmış. Keşke bir kaç dirsek darbesi daha atıp sonra da bir tane uçan tekme atsaymış!

Bu açıklamasından sonra hala Gigi Hadid’in fotoğrafına bakan bir pozunu paylaşmaya devam etmesi Gigi Hadid hayranlarını çileden çıkardı.

Gigi Hadid'e Saldıran Vitalli Sediuk'in Saldırısı Hakkında Yaptığı Açıklamaya Çok Şaşıracaksınız!

Bu kişi daha önce farklı ünlülere de bu tarz saldırılar gerçekleştirdi. Kırmızı halı fotoğraflarında elbiselerin altından bakmaya, ünlülere sarılmaya ve öpmeye çalışmıştı. Kim Kardashian’ın da başka bir Moda Haftası’nda saçını çekmişti. ABD’ye girmesi yasak olan Vitalli Sediuk aslında ünlülerin korkulu rüyasıydı. Ama şimdiye dek diğer ünlülerden herhangi bir darbe almamıştı. Belki de bu yüzden rahatça yanlarına yaklaşmaya cesaret edebiliyordu. Gigi Hadid ile neye uğradığına şaşırdığı belliydi.

Gigi Hadid'e Saldıran Vitalli Sediuk'in Saldırısı Hakkında Yaptığı Açıklamaya Çok Şaşıracaksınız! Gigi Hadid'e Saldıran Vitalli Sediuk'in Saldırısı Hakkında Yaptığı Açıklamaya Çok Şaşıracaksınız!

Diğer saldırılarında güvenlik görevlileri tarafından uzaklaştırılıp ceza alıyordu. Bu sefer çenesine iyi bir darbe yedi.

Gigi Hadid'e Saldıran Vitalli Sediuk'in Saldırısı Hakkında Yaptığı Açıklamaya Çok Şaşıracaksınız!


Popüler

Üst