Magazin

Gigi Hadid’in Defile Çıkışında Yaptığı Kavganın Videosu Yayınlandı!

Gigi Hadid ve Bella Hadid birlikte Milano Moda Haftası’ndaki bir defileden çıkarken çok kötü bir durum yaşadılar. İkili beraber ve el ele arabaya doğru ilerlerken gülümseyerek ve hayranlarıyla fotoğraf çekinerek yürüyorlardı.

Fakat kimsenin tahmin edemeyeceği bir anda biri Gigi’nin yanına yaklaştı ve onu kucağına aldı. Bacağından ve kollarından tutarak havaya kaldırdı ve Gigi Hadid bunun üzerine hemen tepki gösterdi. Kolunun dirseğini kullanarak adama sert darbe ile vurdu ve kendisini adamın elinden kurtardı.

İlk şoku atar atmaz Bella Hadid de adama saldırmaya başladı ama Gigi dirseği ile yaptığı sert vuruşuyla adamın elinden kurtulmayı başarmıştı. Fotoğraflara bakarak herkes tekme ve yumruk atarak biriyle kavga ettiğini düşündü. Fakat gerçek öyle değildi. Video yayınlandıktan sonra her şey ortaya çıktı.

Adam bacaklarından tuttuğu için Gigi havaya kalktığında yere basmaya çalışıyordu. Bu tekme görüntüsü o şekilde oluştu. Eğer o adam kaçmasaydı Gigi’den iyi bir dayak yerdi diye düşünüyorum. Gigi küfür ederek ve güvenlik görevlilerine bağırarak arabaya bindi.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst