Televizyon

Göz6 Yarışması Nedir? Hangi Günler? Yarışmacılar Kim?

Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği Göz6 programı hızlı bir başlangıç yaptı. Nedir, hangi günler ve kimler yarışmacı diye merak eden çok fazla kişi var.

Göz6 yarışması Acun Ilıcalı’nın daha önceden de açıkladığı gibi Survivor’a adım atılabilecek yarışmalardan biri.

Kazanan 1 erkek ve 1 kız yarışmacı Survivor’a gitmeye hak kazanacak. Aslında Survivor ve Ütopya’nın birleşmesi olan bir yarışma gibi geldi bana.

Yarışma hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanıyor. Genel olarak 20:00’da başlıyor. Kızlar ve erkekler ayrı ayrı evlerde kalıyorlar ve çeşitli oyunlar oynuyorlar.

Survivor’daki bazı oyunlara benzeyen beceri ve mantık gerektiren oyunlar oynuyorlar, onun dışında sürekli evde kalıyorlar. Oyunu kazandıkça dışarı çıkma şansları oluyor. Arabalarına bir ünlü konuk oluyor.

Evde yaşarken de tabi aralarında sorun yaşayan yarışmacılar oluyor. Şuan erkekler takımında biraz tartışmalar başlamış olsa da yavaş yavaş kızlar takımında da bazı sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Ee tabi sürekli beraber zaman geçirdikleri bir ortam olduğu için kızlar ve erkekler arasında aşk başlaması da kaçınılmaz.

İlerleyen zamanlarda aşkları ile gündeme gelecek yarışmacılar olacaktır. Arabalarına konuk olan misafirler ile yapılan sohbetler de son derece keyifli oluyor. Bir de sanırım arabalarına bizler de misafir olabileceğiz. TV8 sitesinde bir form var. Onu doldurarak sizler de konuk olabilirsiniz.

Gelelim yarışmacıların kimler olduğuna?

Kızlar Takımı

Serenay Satıroğlu
Meltem Kahraman
Ece Çelik
Ecem Karaağaç
Filiz Yazıcı
Berna Kes
Dilek Pehlivan
Berna Keklikler

Erkekler Takımı

Zeyd Gümüştutan
Ramazan Kalyoncu
Bulut Özdemiroğlu
Samed Sarıkuş
Fatih Kılıçarslan
Orhun Öztürk
Ege Kayıkçı
Erdi Ünver


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst