Televizyon

Güneşin Kızları Haluk Kim? Oyunu Ne?

Herkese merhaba, Kanal D ekranlarında yayınlanan “Güneşin Kızları” adlı dizide her gün yeni bir macera oluyor. İzmir’de yaşayan üç kız annesi Güneş ile Haluk’un evlenmeleri ile altta kalan gizli hikayeler yavaş yavaş seyirciye hissedilmeye başlandı.

Haluk’un Güneş’e olan takıntısının daha eskilere dayandığı ortaya çıktı. Hatta Güneş’i elde etmek için çok uğraştığı da anlaşılıyor. Haluk’un Güneş’ten ve kızlarından sakladığı farklı bir yüzü vardı. Güneş ve kızları ise yaşanılan gergin ortamlarda Haluk’un gösterdiği tavırları gördükçe bir sorun olduğunu hissetmeye başladılar.

Haluk’un babasından dolayı yaşadığı bazı şeyler var ve onun gibi olmak istemiyor. Fakat bilinçaltında farklı bir insan. Sanırım babasının yaptığı şeyleri yapıyor ve psikolojik bir hastalığı olduğu ise kesin.

Peki Haluk’un Güneş’e olan takıntısı ne? Bu soruyu herkes çok merak ediyor. Güneş’i çok sevdiğini söylüyor ve öyle gösteriyor. Bu aşk değil de sadece bir takıntı olabilir mi? Bir de Güneş’in eski eşini tanıması ve iletişim kuruyor olması da farklı bir konu.

İnsanın aklına çok farklı hikayeler geliyor. Benim aklıma gelen hikaye ise şöyle; Haluk ve Güneş’in eski eşi çok yakın arkadaşlardı. Haluk gençlik yıllarında Güneş’e aşık oldu fakat arkadaşı evlendi. Haluk da sürekli onları takip etti ve planlar yaptı ve sonunda Güneş’i elde etti.

Diziyi izledikçe Haluk’un kardeşi ile Güneş’in bir bağlantısı olduğu ortaya çıktı.

Siz nasıl düşünüyorsunuz? Aklınızdan neler geçiyor? Sizce ne olabilir?

 


Yorumlar

3 Comments

 1. boşver

  15 Ağustos 2015 at 15:41

  kiralık aşkın setine giden varmı

 2. su

  15 Ağustos 2015 at 15:42

  güneşin kızlarındaki haluk bence psikopat kabul etmeyen tartışmaya katılsın…

  • Brain

   15 Ağustos 2015 at 15:47

   Bende sana katılıyorum güneşte görmeye başladı zaten 🙂

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst