Moda

Güneş’in Kızları Selin’in Kıyafetleri

Güneş’in Kızları adlı dizide Selin’in kıyafet seçimi dikkat çekici oluyor. Seçtiği elbiseler ve yaptığı kombinler herkes tarafından beğeni topluyor. Ben de sizler için Selin’in kıyafetlerinden bir kaç örnek paylaştım. Dizi yayınlanmaya devam ettikçe eklediğim örnekleri de çoğaltacağım. Yapılan kombinleri sizlerle beraber yorumlayabiliriz. Daha önce Medcezir dizisinde Mira’nın kıyafetleri herkes tarafından beğenen kıyafetlerden olmuştu.

Selin’in kıyafetlerini de sizler için araştırıp eklemeye devam edeceğim. Sizler de kendi tarzınıza uygun olanı seçip güzel kombinler elde edebilirsiniz. Hatta diğer oyunculardan istediğiniz kişiler varsa onları da yorum olarak bana yazabilirsiniz. Sizler için araştırıp yayınlayabilirim kızlar. İsteklerinizi benimle paylaşmaya devam edin..

Güneşin Kızları Selin'in Kıyafetleri Güneşin Kızları Selin'in Kıyafetleri Güneşin Kızları Selin'in Kıyafetleri Güneşin Kızları Selin'in Kıyafetleri Güneşin Kızları Selin'in Kıyafetleri Güneşin Kızları Selin'in Kıyafetleri Güneşin Kızları Selin'in Kıyafetleri Güneşin Kızları Selin'in Kıyafetleri Güneşin Kızları Selin'in Kıyafetleri

Popüler

Üst