Magazin

Hailey Baldwin Jelena Kavgasında Selena’nın Yanında Mı?

Hailey Baldwin ve Selena Gomez, Justin Bieber’ın eski sevgilileri. Hailey Baldwin, Justin Bieber’ın Sofia ile paylaştığı fotoğrafa lütfen şunu silin, görmek istemiyorum diye yorum atmıştı. Daha sonra da Justin Bieber hayranlarına bir mesaj yazdı ve Selena Gomez’den cevap geldi derken Hailey Baldwin’den de bir mesaj geldi. Justin Bieber, Hailey’i Instagram takip etmeyi bırakmıştı. Bu duruma üzülen Hailey bu mesajı yazmak için bir çok sebep bulmuştur kendisinde.

Yayınladığı bu mesajda herhangi bir isim kullanmasa da Jelena kavgası hakkında olduğu belli bence. “Biz yaptığımız hem iyi hem de kötü şeylerden adil bir pay aldık. Bugüne kadar bizi güçlü kılan eylemler için tam sorumluluk aldığımız zaman kendimize gelişmek için izin veriyoruz. Bir başkasının üzerine suç atman seni hayatının bir sonraki aşamasına götürmez. Bu nedenle kendini daha iyi gösterebilmek için uğraşma. Gerçek her zaman ortaya çıkar yani senin için daha iyi olur. Her şeyin suçlusu biziz, ama bunun hakkında dürüst olduğunu, kendine yeterince saygı ve sevgi duyduğunu insanlara göster. Kendi kabuğunda rahat ol ve geçmişin ya da bir başkası değilsin bunu anla. Ne kadar iyi göründüğünün bir önemi yok, hepimiz kendi yolumuzda kusurluyuz ama ayrıca eskisinden daha iyi olabilmek için aynı sonsuz gücü paylaş.”

Paylaştığı bu uzun mesajı Justin için yazdığını düşünüyorum ben. Selena’ya karşı Justin Bieber, dikkat çekmek için kendisini kullandığını söylemişti. Hailey Baldwin de Justin’ın sözlerinden rahatsız olmuş gibi görünüyor. Sanırım bir kız dayanışması var ortada. Ama Hailey, Justin’ı hala çok seviyor. Bu yüzden de yazmış olabilir. Biraz yazdığı mesaj ılımlı ve yumuşak davranması için bir uyarı gibi. Bakalım ilerde neler olacak?

Hailey Baldwin Jelena Kavgasında Selena'nın Yanında Mı?

Hailey Baldwin, daha sonra paylaştığı bu mesajı Instagram hesabından sildi.

Popüler

Üst