Magazin

Hailey Baldwin, Justin Bieber’ın Olaylarıyla İlgilenmediğini Söyledi!

Hailey Baldwin, Jelena kavgası olduktan sonra Instagram hesabından uzun bir mesaj paylaşmıştı. Yazdığı o mesajla Justin Bieber’a karşı biraz sitemli olduğunu anlamıştık. Daha sonra yayınladığı mesajı sildi.

“Biz yaptığımız hem iyi hem de kötü şeylerden adil bir pay aldık. Bugüne kadar bizi güçlü kılan eylemler için tam sorumluluk aldığımız zaman kendimize gelişmek için izin veriyoruz. Bir başkasının üzerine suç atman seni hayatının bir sonraki aşamasına götürmez. Bu nedenle kendini daha iyi gösterebilmek için uğraşma. Gerçek her zaman ortaya çıkar yani senin için daha iyi olur. Her şeyin suçlusu biziz, ama bunun hakkında dürüst olduğunu, kendine yeterince saygı ve sevgi duyduğunu insanlara göster. Kendi kabuğunda rahat ol ve geçmişin ya da bir başkası değilsin bunu anla. Ne kadar iyi göründüğünün bir önemi yok, hepimiz kendi yolumuzda kusurluyuz ama ayrıca eskisinden daha iyi olabilmek için aynı sonsuz gücü paylaş.”

Hailey Baldwin, Justin Bieber'ın Olaylarıyla İlgilenmediğini Söyledi!

Dün akşam Justin Bieber Instagram hesabını sildi ve Hailey Baldwin Twitter’dan bir mesaj yayınladı. “Benim ilgilendiğim tek şey, genel olarak gündelik hayat. Parçası olmadığım şeylere beni alet etmeyin ve lütfen özelime saygı duyun.” yazdığı bu mesaj ile bu konudan uzak durmak istediğini söyledi.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst