Magazin

Harry Styles Yeni Röportajında Taylor Swift Hakkında Her Şeyi Anlattı!

Harry Styles, Rolling Stone dergisinin yeni sayısında kapak fotoğrafı oldu.

23 yaşındaki yakışıklı şarkıcı yeni albümü ve Taylor Swift hakkında her şeyi bütün samimiyetiyle cevapladı.

İlk olarak Zayn Malik’in One Direction hakkındaki yorumları soruldu: “Sanırım bu şekilde düşünmek ayıp ama ben sevdiği şeyi yapmaya devam eden herkese şans dilemekten asla vazgeçmedim. Bir şeyden hoşlanmıyorsanız ve başka bir şey yapmanız gerekiyorsa onu kesinlikle yapmanız gerekir. Beğendiği şeyi yapmasına sevindim ve ona iyi şanslar.”

Taylor Swift ile Central Park’ta ikinci buluşmalarındaki fotoğrafları: “O günden sonra fotoğraflarla karşılaştığımda, ilişkilerin her yaşta zor olduğunu düşündüm. Ayrıca eklemek gerekirse 18 yaşındayken tam olarak ilişkilerin nasıl çalıştığını gerçekten anlamıyorsun.

Harry Styles Yeni Röportajında Taylor Swift Hakkında Her Şeyi Anlattı!

Her şeyi kontrol altında tutmak işleri daha kolay yapmamıştı. Yani, sen başlamak için biraz tuhaf davranıyorsun. Gerçekten sevdiğin biriyle randevudasın. Bu kadar basit olmalı değil mi? Kesinlikle öğrenilen bir deneyim oldu. Ama aslında bunun sadece normal bir randevu olmasını istedim.”

Harry Styles Yeni Röportajında Taylor Swift Hakkında Her Şeyi Anlattı!

Acaba Taylor’ın “Out of the Woods” ve Style” şarkıları onunla ilgili mi?: “Demek istediğim onların benimle ilgili olup olmadıklarını bilmiyorum ama konu şu ki Taylor çok iyi, şarkılar her yerde patladı. Ben kendi deneyimlerimden yazıyorum, herkes bunu yapar. Eğer bizim gittiğimiz yol bu şarkıları yaratmasına yardım ettiyse şanslıyım. Kalbine çarpan şey budur. Söylemesi en zor olan şey de bu ve en az konuşacağım şeyler. İki insanın parçası olan şey bu. Ben herkese her şeyi söylemeyeceğim.”

Harry Styles Yeni Röportajında Taylor Swift Hakkında Her Şeyi Anlattı!

Bugün Taylor Swift için bir mesajı olsaydı: “Belki de röportajı sonlandıracağımız yer burasıdır! Bilmiyorum.. Belli şeyler işe yaramaz. Doğru olabilecek çok fazla şey var ama hala yanlışlar. Böyle şeyler hakkında şarkı yazarken zamana şapka çıkarmak hoşuma gidiyor. Güçlü olduğu gerçeğini kutluyorsun ve sana “bu işe yaramadı ve bu kötü” yerine farklı bir şeyler hissettiriyor. Ve eğer o kişiyi düşünmeye dalarsanız belki bu gereksiz, belki sen sarhoş olmak zorundasın. Ama sen bir şey paylaştın. Yeni biriyle tanışmak, bu deneyimleri paylaşmak, bu şimdiye kadarki en iyi şey. Öyleyse teşekkür ederim”

Harry Styles Yeni Röportajında Taylor Swift Hakkında Her Şeyi Anlattı!

Harry Styles’ın yaptığı bu açıklamaları okuduğumda aslında Taylor Swift ile yaşadıkları ilişkinin her ikisinin de oldukça genç olmalarından dolayı oldukça aceleye geldiğini düşündüm.

Belki her ikisi de ilişkileri bittikten sonra biraz daha deneyim sahibi olduklarında yaşadıklarını daha farklı bir düşünce yapısı ile düşünmüş olabilirler.

Siz Harry Styles’ın yaptığı bu samimi açıklamalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum olarak yazmayı unutmayın.

Harry Styles’ın tam röportajını görmek için tıklayın!

Popüler

Üst