Eğlence

Hoşlandığı Ünlü Tarafından Reddedilen Ünlü İsimler

Reddedilmek kimsenin hoşuna gitmez diye düşünüyorum. Hele bir de ünlü biriyseniz ve bu durum herkes tarafından duyulup bilinince sanırım daha da fena oluyor. Ünlü isimler de bazen reddediliyorlar. Hayranlık duydukları, beğendikleri, hoşlandıkları kişiler tarafından olumsuz cevap alan ünlülerden bazılarını ekledim. Bakalım reddedilenler ve reddeden ünlüler kimlermiş? Sizce hangi reddedilme olayı daha kötü görünüyor?

1) Selena Gomez Tarafından “Justin Bieber”

Hoşlandığı Ünlü Tarafından Reddedilen Ünlü İsimler

2009 yılında Justin Bieber, bir ödül gecesinde Selena Gomez ile beraber zaman geçirme fırsatı bulmuştu ve sahnede “One Less Lonely Girl” adlı şarkısını söylerken Selena Gomez de kendisine oyunculuk ve dans yeteneklerini kullanarak eşlik etmişti. Bu performans esnasında ikili sadece arkadaştı. Ama bu geceden birkaç gün sonra çıktıklarına dair dedikodular yayılmıştı.

Daha sonra Selena Gomez, Ellen DeGeneres’in programına katılmıştı ve kendisine bu soru sorulmuştu. Oldukça şaşkın bir tepki verdi ve “O, çok küçük ve benim erkek kardeşim gibi. Ben ondan daha büyük görünüyorum.” şeklinde açıklamalar yapmıştı. Ama yaklaşık bir sene sonra ikili çıkmaya başladılar.

2) Rihanna Tarafından “Justin Bieber”

Hoşlandığı Ünlü Tarafından Reddedilen Ünlü İsimler

Justin Bieber’ın 16 yaşındayken Rihanna’ya olan ilgisini bilmeyen yoktur galiba. 2011 yılında Justin 16 ve Rihanna 23 yaşındayken ikili bir NBA maçında yan yana oturdular. Bu durumu fırsat bilen Justin Bieber da Rihanna ile sohbet ederken “Telefon numaranı alabilir miyim, lütfen?” sorusunu yöneltti. Rihanna ise Justin’ı kırmamaya dikkat ederek “Hayır” cevabını verdi.

3) Jennifer Lawrence Tarafından “Justin Bieber”

Ahh Justin, ne çok reddedilmiş. Bir diğer reddedilmesi de Jennifer Lawrence tarafından olmuş. Capital Fm ile oynanan bir oyun olan “Kız Arkadaş” seçme oyununda sıra Jennifer Lawrence’a gelince Justin Bieber “Oh yeah. Tabi ki kız arkadaşım olur. %100 olur. Çok sevimli ve seksi.” sözlerini söylemişti.

Bu soruya katıldığı bir programda Jennifer Lawrence ise şu cevabı verdi: “Sert bir ‘hayır’ diyorum.”

4) George Shelley Tarafından “Selena Gomez”

Selena Gomez, George Shelley için bir video hazırlamıştı. Bu videoda Londra’ya gittiğinde kendisini aramasını istemişti. Fakat George, Selena’yı aramadı ve Selena bu durumdan mutlu değildi. Capital Fm ile yapılan röportajda ise bu sorulduğunda “Burada olduğumdan beri George beni aramadığı için aslında çok kırıldım” cevabını vererek bu durumu espriye vurmaya çalıştı.

5) Tom Felton Tarafından “Emma Watson”

Hoşlandığı Ünlü Tarafından Reddedilen Ünlü İsimler

Emma Watson, Harry Potter çekimlerinde birlikte zaman geçirdiği arkadaşı Tom Felton tarafından reddedildi. Güzel oyuncu 10-12 yaşlarındayken Tom’a aşık oldu ve Tom herkese Emma’yı kız kardeşi gibi gördüğünü söylüyordu.


Popüler

Üst