Magazin

İşler Kızışıyor! Calvin Harris, Taylor Swift’e Olan Tepkisini Peş Peşe Tweetler Atarak Gösterdi!

Calvin Harris, Taylor’a karşı olan rahatsızlığını ve biraz da sinirini Twitter üzerinden gösterdi. Resmen tweet bombası yaptı. Peş peşe attığı tweetler ile çok çarpıcı açıklamalar da bulundu.

 

İşler Kızışıyor! Calvin Harris, Taylor Swift'e Olan Tepkisini Peş Peşe Tweetler Atarak Gösterdi! İşler Kızışıyor! Calvin Harris, Taylor Swift'e Olan Tepkisini Peş Peşe Tweetler Atarak Gösterdi! İşler Kızışıyor! Calvin Harris, Taylor Swift'e Olan Tepkisini Peş Peşe Tweetler Atarak Gösterdi!

“Ve biraz da o şarkı söylüyor.. Harika bir şarkı sözü yazarı ve her zamanki gibi kırdı.. “

“Şarkıyı yazdım, müziği ürettim, düzenledim ve vokalleri de sildim. Ve ilk olarak o bunun gizli kalmasını istedi ve bu yüzden de takma ad kullandı.”

“Bu konuda beni yaralayan şey şu; benim onun ve onun ekibinin yolundan uzaklaşmaya çalışmama rağmen, onların beni insanlara karşı kötü göstermesi.”

“Eğer yeni ilişkinde mutluysan, eski sevgilini aşağıya çekecek şeyler yapmayı deneyene kadar ilişkine odaklan.”

“Turunun olmadığını biliyorum ve Katy gibi uğraşıp gömeceğin yeni birisine ihtiyacın var ama o kişi ben değilim, üzgünüm. Buna izin vermeyeceğim.”

“Hayatının olumlu taraflarına yönel çünkü sen harika birini hak ettin.”

“Allah razı olsun, herkese iyi günler” – (Tanrı herkesi kutsasın kısmını bu şekilde çevirdim 🙂

Calvin Harris, hem çok kızgın hem de bence Taylor’a olan aşkı bitmemiş gibi. Ona karşı olan sitemlerini dile getirirken bile aslında ilişkisini kabullenmeye çalışan bir adam var ortada. Eğer mutluysan benimle uğraşma ama mutlu değilsen de o zaman bitir mi diyor acaba? Benim kafam baya karıştı arkadaşlar.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst