Magazin

Joe Jonas, Gigi Hadid Hakkında Bir Ayrılık Şarkısı Mı Yazdı?

Joe Jonas da Taylor Swift’in yolunda gidiyor gibi görünüyor. Joe Jonas ve eski sevgilisi Gigi Hadid’in ilişkisi son derece ciddi görünüyordu. Joe Jonas, Gigi Hadid’in ailesi ve arkadaşlarıyla da çokça zaman geçirmişti. Onlar ayrıldığında herkes şaşırmıştı. Joe’nun ailesi bu ayrılığın Joe için çok zor olduğunu ve çok üzüldüğünü söylemişti.

Joe Jonas yapılan bir röportajda “Gizli biri hakkında şarkılar yazdım. İçeriği positif olmasa bile, değer verdim. Bu şarkılar bir albümün parçası değil. Şarkılar tüm zamanımın izleri, onları yazarken yaşadığım hayatımı düşünüyorum, şuan orada değilim. Bu nedenle bu şarkıları yayınlamak için doğru zaman değil” sözlerini söyledi.

Belli ki ayrılığın etkisinde kaldığı ve Gigi Hadid’e karşı olan duygularını dile getirdiği şarkılar yazmış. Ama şuan Gigi Hadid, Zayn Malik ile birlikte ve son derece mutlu. Şuan onunla ilgili yayınlanacak şarkıların yanlış olacağını düşünüyor gibi. Hayranları Gigi Hadid hakkında olduğu konusunda eminler. Ama şarkılar bir gün yayınlanırsa belki başka biri hakkında çıkar ve hepimiz çok şaşırırız. Ne dersin?

Joe Jonas, Gigi Hadid Hakkında Bir Ayrılık Şarkısı Mı Yazdı?

Popüler

Üst