Magazin

Justin Bieber Bir Hayranını “Beni Hasta Ettin!” Diyerek Ağlattı Mı?

İddialara göre; Justin Bieber, Avustralyalı bir hayranı kendisiyle selfie çekmek isteyince “beni hasta ettin!” diyerek tepki verdi.

Justin Bieber yemek yedikten sonra Melbourne’de arabasını beklerken bir hayranı yanına koştu ve kendisiyle selfie çekmek için ısrar etti.

Bu durum üzerine Justin “Saygı seviyene bak. Beni hasta ettin!” cevabını verdi.

“Beni hasta ettin” cümlesini rahatsız olduğu anlamında kullandı. Bu cümleyi duyan hayranı ise ağlamaya başladı.

Justin Bieber Bir Hayranını "Beni Hasta Ettin!" Diyerek Ağlattı Mı?

The Herald Sun’a konuşan hayranı “Hem Volve hem de Porsche gördüğümde onun olduğunu biliyordum. Arabamdan çıktığımda bir fotoğraf istemek için koştum ve bana ‘neden gizliliğimi ihlal ediyorsun?’ dedi. İyi bir havası yoktu ve benimle fotoğraf çekmeyeceği konusunda kararlıydı. Fotoğrafa hiç ilgi duymadı, ben yine de fotoğraf çekmeye devam edeceğimi söyledim.”

Hayranının annesi ise “Kızım gözlerini dışarı fırlatmıştı, onunla tanışmak için can atıyordu ve sonra o kızımı aşağıladı. Onu yıllarca destekledikten sonra kızım bir daha asla onu konserde görmeyecek” diye konuştu.

Aslında Justin Bieber daha önce yaptığı bir açıklamada “İnsanlar beni gördüğü zaman merhaba bile demiyor, beni insan yerine koymuyor, kendimi hayvanat bahçesindeki hayvanlar gibi hissediyorum ve ruh sağlığımı korumak istiyorum” demişti.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst