Magazin

Justin Bieber Bir Hayranını Görmezden Geldi!

Justin Bieber, Purpose Turnesi kapsamında çeşitli ülkelere gidip konserler verdiği sırada yaşadığı olaylarla sürekli gündeme geliyor.

Konserlerinde yaşadığı olaylardan sonra son olarak Dublin’de bir hayranını görmezden gelerek yine dikkatleri üzerine çekti.

Dün gece dışarı çıktığı sırada bir hayranı onu fark ediyor ve hemen telefonuyla video çekmeye başlıyor. Justin ise durmadan yoluna devam ediyor.

Elinde telefonuyla video çekmeye devam ederek onları takip eden kişiyi Justin’ın korumaları sık sık uyarıyorlar ve Justin’e yaklaşmamasını, takip etmemesini istiyorlar.

Fakat korumaları dinlemeyen kişi Justin’ın kendisine dönmesini fırsat bilip hemen “Sadece bir fotoğraf istiyorum, bu geceki konserini izleyeceğim” diye sesleniyor. Justin de kendisine biraz yaklaşıp “Bu gece benim bir konserim yok” diyerek yanından uzaklaşıyor.

Justin’ın kendisiyle fotoğraf çekmesine izin vermediği kişi bu olaydan sonra çektiği videoyu yayınlayarak, Justin’ın kendisine karşı kaba ve saygısız davrandığını söylüyor.

Ben de sizlerden düşüncelerinizi bekliyorum. Sizce kim haklı? Justin mı yoksa fotoğraf isteyen hayranı mı? Yorumlarınızı bekliyorum.


1 Yorum

1 Yorum

  1. Asdfgh

    13 Kasım 2016 at 00:21

    Tabi ki jus haklı.fotoğraf çekinmek istemediği için bilerek onu kışkırtıyorlar.bazen düşünüyorum da insanlar ne kadar çıkarcı.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst