Magazin

Justin Bieber, Hailey Baldwin Hakkında: ‘Gerçekten Sevdiğim Biri’

Justin Bieber’ın geçtiğimiz gün GQ Magazin dergisi için çektirdiği özel fotoğrafları ve röportajı yayınlandı. Fotoğraflarda takım elbiseli olan ünlü yıldız herkesi kendisine hayran bıraktı diyebiliriz.

Justin ayrıca dergiye önemli açıklamalar yaptı. Bu açıklamalar Hailey Baldwin, hataları ve ”Sorry” şarkısı ile ilgiliydi.

Hailey Baldwin hakkında: ”Gerçekten sevdiğim biri. Birlikte çok zaman geçiriyoruz

Geçmişteki hataları hakkında: ”Herkes büyümeye başladığında küçükken bazı aptallıklar yaptığını fark eder. Sadece ben değil. Eğer geçmişe dönebilseydik bunları değiştirmezdim. Bunların tüm yolculuğum olduğunu düşünüyorum. Bu hatalar beni ben yapan şeyler” dedi.

”Sorry” şarkısı hakkında: ”İnsanlar bu şarkı ile özür dilediğimi felan sanıyor. Gerçekten bununla bir ilgisi yoktu… Bir kız hakkındaydı” dedi.

Justin Bieber, Hailey Baldwin Hakkında: 'Gerçekten Sevdiğim Biri' Justin Bieber, Hailey Baldwin Hakkında: 'Gerçekten Sevdiğim Biri' Justin Bieber, Hailey Baldwin Hakkında: 'Gerçekten Sevdiğim Biri' Justin Bieber, Hailey Baldwin Hakkında: 'Gerçekten Sevdiğim Biri' Justin Bieber, Hailey Baldwin Hakkında: 'Gerçekten Sevdiğim Biri' Justin Bieber, Hailey Baldwin Hakkında: 'Gerçekten Sevdiğim Biri' Justin Bieber, Hailey Baldwin Hakkında: 'Gerçekten Sevdiğim Biri'


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst