Magazin

Justin Bieber, Hailey Baldwin İle Nişanlanması Hakkında Uzun Bir Mesaj Paylaştı!

Justin Bieber ve Hailey Baldwin nişanlandı ve evlilik yolunda ilerliyorlar.

Herkesi şaşırtan bu haber sonrası çiftten gelecek resmi onay bekleniyordu.

Önce Justin’ın babası Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bu haberi onayladı.

Daha sonra ise Justin Bieber, Instagram hesabından nişan haberiyle ilgili uzun bir mesaj paylaştı ve Hailey ile birlikte oldukları iki fotoğraf ekledi.

Hayranları çok heyecanlı.

İşte Justin’ın paylaştığı mesaj;

“Bir şeyler söylemek için biraz bekleyecektim ama kelimeler hızlı ilerliyorlar, sade ve basit bir şekilde dinleyin. Hailey, seninle ilgili her şeye çoook aşığım! Hayatımı, her bir parçanı sabırla ve nazikçe sevdiğimi bilmen için harcayacağım. Ailemize, Kutsal Ruh aracılığıyla İsa’ya yaptığımız her şeyde ve aldığımız her kararda rehberlik etmelerine izin vereceğime onur ve dürüstlükle söz veriyorum. Kalbim tamamen ve tam bir şekilde senin ve her zaman önce sana vereceğim. Sen benim hayatımın aşkı olan Hailey Baldwin’sin ve bunu başkalarıyla harcamak istemem. Beni her zaman daha iyi yapıyorsun ve birbirimizi her zaman övüyoruz. Yaşamın en iyi mevsimini henüz bekleyemiyorum. Bu komik, çünkü şimdi seninle her şey mantıklı görünüyor. En çok heyecanlandığım şey, küçük erkek kardeşimin ve kız kardeşimin bir başka sağlıklı kararlı evliliğe kavuşması ve aynı şeyi aramaktı. Tanrılar zamanlama gerçekten tam anlamıyla kusursuz, yedinci ayın yedinci gününde nişanlandık, yedi numara dini mükemmelliğin sayısıdır, bu doğru onu araştırın! Bu çılgınlık değil mi? Bu arada bunu planlamadım, neyse ki iyiliğim geleceğimizin güvence altına alınması için iyi hissettiriyor. 70’İMİZDE DAHA İYİ OLACAĞIZ BEBEĞİM İŞTE BAŞLIYORUZ! ‘Eş bulan bir erkek iyi bir şey bulur ve Tanrı’dan İYİLİK alır!’ Bu yıl iyiliğin yılı!”

Siz Justin’ın paylaştığı bu uzun mesaj hakkında nasıl düşünüyorsunuz?

Düşüncelerinizi yorum olarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Justin Bieber (@justinbieber)’in paylaştığı bir gönderi ()


Popüler

Üst