Magazin

Justin Bieber Hakkında Çıkan Söylentilere Enteresan Bir Cevap Verdi

Justin Bieber geçtiğimiz günlerde NRJ Müzik Ödülleri için Fransa’ya gitti ve orada küçük bir olay yaşandı. Ünlü yıldız bir şeyler içmek için bir mekana girdi ve sonrasında hızlı bir şekilde mekandan çıktı. Mekandan çıkarken sandalyelerden birini eliyle ittirip düşüren Justin tepki gördü.

Mekandan sinirli çıktığı söylenen Justin hakkında hemen saygısız söylentileri çıkmaya başladı. Ünlü yıldız’da bunları twitter’dan görür görmez mizahi bir cevap verdi.

İlk önce tweetler atan Justin ”Arkadaşım bana bazı kötü haberler vermişti” dedi. Sonrasında bir tweet daha atarak ”Dediğim gibi bu albüm her şeyi anlatıyor. Medyanın söylediklerini dinlemeyin. Beni tanımanızı istiyorum. Nasıl hissettiğimi görün. Ne olduğumu bilin. Hepsi bu albümde ve müzik konuşuyor” dedi.

Sonrasında da bu sandalye olayına gönderme yaparak twitter’dan sandalye fotoğrafı paylaştı ve açıklamaya da ”Yeni albümümüz #PURPOSE önümüzdeki Cuma çıkıyor. Hepsi bu. Sizi seviyorum 😉 lol” yazdı.

justin tweet

Doğrusu ünlüler dünyasında medya tarafından en çok yüklenilen isimlerden birisin Justin… Keşke sandalye ye o şekilde vurmasaydın ve işler bu kadar büyümeseydi. Bu albümün aşırı derecede mesaj içerdiğini tüm hayranlar biliyor. Albümü merakla bekliyoruz.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst