Magazin

Justin Bieber Hayranları İle İlgili Önemli Bir Karar Aldı

Justin Bieber son zamanlarda ruhsal anlamda yaşadığı sıkıntıları çözebilmek için adımlar atıyor. Ünlü yıldız geçtiğimiz aylarda yorgun düşmüş ve Purpose turnesi için yeterli performansa sahip olmadığı söylenmişti.

Bir süre kendisini dinlenmeye ayıran Justin sonrasında turnesine geri dönmüş ve işleri yoluna sokmaya başlamıştı.

Şimdi işlerin yoluna girmeye başladığı bu zamanlarda Justin çok önemli bir karar alarak bazı hayranlarını üzdü.

Hayranları ile neredeyse en çok fotoğraf çektiren ünlüler arasında yer alan Justin bu durumdan rahatsız gibi görünüyor. Ünlü yıldız Instagram hesabından yayınladığı mesajlar ile artık hayranlar ile fotoğraf çektirmeyeceğini duyurdu.

Justin: ”Eğer beni bir yerlerde görürseniz sizlerle fotoğraf çektirmeyeceğim, bunu yapmayı artık bıraktım. Artık bu durum insanların bana ‘Merhaba’ demediği ve insan olarak görmediği bir hale geldi. Kendimi sanki bir hayvanat bahçesindeki hayvanmış gibi hissediyorum ve bu yüzden kendi akıl sağlığımı koruma altına almak istiyorum. İnsanlar üzülecek biliyorum ama kimseye resim borçlu değilim. ‘Ama senin albümünü aldım ben’ diyen insanlar bilsin ki albümümü aldınız ve buna para verdiniz. Albümün herhangi bir yerinde beni her gördüğünüz yerde fotoğraf çekilebiliriz yazmıyor

Justin bu açıklama ile doğrusu bizleri üzdü ama bir yerde de onu haklı görüyoruz. Artık bazı hayranlar garip bir hale gelmeye başladı. Karşısında Justin Bieber’ı gören hayranlar onu canlı gözleri ile izlemek yerine bazen nedense cep telefonunun o küçücük ekranından izliyor.

Ünlü yıldızları gördüğümüz anda onlara selam bile vermeden ilk aklımıza gelen şey ‘Acaba nasıl fotoğraf çekilebilirim’ oluyor. Bu durumda haliyle onların psikolojisini bozar hale geldi.

Biz Justin’in aldığı bu kararın çok uzun süreceğini düşünmüyoruz. Kendisini topladığı anda tekrardan fotoğraf vermeye devam edecektir.


Yorumlar

2 Comments

  1. Belieber

    11 Mayıs 2016 at 20:38

    Ben Justini hakli buluyorum.Ben Justin Bieberi gorme hayalini kuruyorum ama onu telefonuma cekme hayalini hic bir zaman kurmuyorum.Onu canli canli izlemek bana yeter.

  2. BELIEVE

    12 Mayıs 2016 at 11:15

    Dodrusu cok iyi bir karar bazi hayranlar manyaklik yapiyordu hayalerini yapmak yerine onunla bi fotoraf cekdirmeyi dusunuyor.Googlede onun baya fotorafi var ve onu canli gormekden guzel ve mutlu eden sey yok. Pek cok hayran kitlesine kiziyorum justine konusmadan onunla direk fotoraf cekdiriyor bu dogru diyil eyer hakiki BELIEBER san hayalerini gerceklesdir. Amma gidib onunla fotoraf cekmeyin hayalini kuranlara aciyorum. BENDE BELIEBERM amma ben onun fotorafi icin digil kendisi oldugu icin seviyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst