Magazin

Justin Bieber Hayranlarını “Çığlık Atmak Çok Çirkin” Diyerek Uyardı!

Justin Bieber’ın hayranları ile olan iletişimi sürekli gündeme gelen konulardan biri.

17 Ekim’de İngiltere’deki konserinde hayranlarını çığlık atmamaları için uyardı.

“Çocuklar sizden bir iyilik isteyebilir miyim? Sadece iki saniye dinlenebilir misiniz? Anlıyorum, anlıyorum, ama ben sizden sadece iki adım ötedeyim ve sizi duyabiliyorum. Bütün sevginizi takdir ediyorum, bu inanılmaz. Ama bunu farklı bir şekilde gösterebilir misiniz? Çığlık atmak sadece çok çirkin.

Anlıyorum bu bizim kanımızda var ve bu sabitleşmiş. Konsere gidersiniz çığlık atarsınız falan. Ama şarkıdan sonra çığlık atsanız ve şarkının keyfini çıkarsanız sonra dinlenseniz bir saniyeliğine ve benim konuşmamı dinleseniz. Bazen beni dinlediğinizi düşünmüyorum. Bu biraz sinir bozucu oluyor. Bu nedenle ben konuşurken acaba ciğerlerinizin en üst seviyesinde çığlık atmasanız … Bu sizinle daha hoş olmaz mı? “

Justin Bieber, bunları söylerken hayranları çığlık atmaya devam ediyorlardı. Sanırım Justin, çığlık atmak yerine şarkılarını söylemelerini tercih ediyor. Ya da en azından Justin onlara bir şey anlatırken çığlık sesinden dolayı sesinin kaybolmasından hoşlanmıyor.

Ama hayranları da ona olan hayranlığını göstermek ve belli edebilmek için çaba sarf ediyorlar. Her iki tarafta haklı bence ..

Videodaki Justin Bieber’ın sözlerini sizler için İngilizce olarak ekledim. Dinlediğinizde daha rahat anlayabilirsiniz.

“Can you guys do me a favor? Can you guys just relax for about two seconds? I get it, I get it, but I’m, like, two feet away from you. And I can hear you. I appreciate all the love, it’s amazing. But can you show it in a different way? Screaming is just so obnoxious.I don’t think I’m being heard sometimes and it gets a little frustrating. So when I’m speaking if you guys could not scream at the top of your lungs… is that cool with you guys?”


Popüler

Üst