Magazin

Justin Bieber, Selena Gomez’i Instagramda Yeniden Takip Etmeye Başladı

Yaşadıkları büyük aşk ile herkesi heyecanlandıran ve kolay kolay unutulamayacak bir ilişkiye imza atan Justin ve Selena ikilisi attıkları adımlar ile hayranları heyecanlandırmaya devam ediyor.

İkili ayrılıklarından sonra çoğu kez birlikte görüntülenmiş ve hep kafaları karıştırmıştı. Birbirleri ile ilgili dergilerde olumlu açıklamalar yapan ikili son bir yıl içerisinde ciddi bir uzaklık yaşıyordu.

Selena artık dergi röportajlarında Justin’den bahsetmek istemediğini ve onun hakkında konuşmaktan sıkıldığını açıklamıştı.

Justin’de, Selena’ya hayatında başarılar dilemiş ve bu aşkın irdelenmesinin ona da Selena’ya da zarar vereceğini söylemişti.

Ayrıldıktan sonra arkadaş kalmayı beceremeyen ikili birbirlerine verdikleri tüm şansları tüketmiş ve sessizleri oynuyorlardı.

İşte tam bu sessizliğin hakim olduğu zamanlarda Justin yeni bir adım atarak Selena’yı Instagram’da eskiden olduğu gibi takip etmeye başladı.

Bu neyin adımı, ya da neler oluyor hep birlikte ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Birde acaba Selena’da bu takip olayına bir geri dönüş yapacak mı merakla bekliyoruz.

Justin Bieber, Selena Gomez'i Instagramda Yeniden Takip Etmeye Başladı


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst