Magazin

Justin Bieber, Selena Gomez’in Aramalarına Cevap Vermiyor Mu?

Justin Bieber geçtiğimiz günlerde verdiği radikal kararlar ile hayranlarını hem şaşırtmış hemde üzmüştü. Ünlü yıldız yeni kız arkadaşı Sofia Richie ile çıkmaya başladığından beri sürekli olarak hayranlarını üzüyor.

Hayranların üzülmesine dayanamayan kişi ise Selena Gomez! Ünlü yıldız Justin, Instagram hesabını kapatmadan önce ona öneride bulunmuş ve hayranlarına iyi davranmasını söylemişti. Bunun üzerine ikilinin konuşması uzamış ve eski hikayelere bile girmişlerdi.

Selena, Justin’e onu aldattığı yönünde mesajlar yazmış ve ortalık daha çok karışmıştı. (Yazılan başka mesajların da olduğu söyleniyor ama çoğu asparagas yani gerçek değil)

Şimdi ise Selena’nın o yazdığı aldatma mesajı ile ilgili özür dilemek istediği söyleniyor. Selena’ya yakın kişiler ünlü yıldızın Justin’i arayıp bu durumu konuşmaya çalıştığını ama Justin’in telefonlara çıkmadığını söyledi.

Bu söylenti bize pek gerçek gibi gelmedi. Selena ile Justin’in bağı geçtiğimiz aylarda tamamen kopmuştu. Yani Selena Gomez dergilere verdiği açıklamalarda artık Justin hakkında konuşmak istemediğini ve çok yorulduğunu söylemişti.

Bunları söyleyen Selena’nın telefon rehberinde hala Justin’in numarasının kayıtlı olacağı pek bize inandırıcı  gelmiyor. Yani bu söylenti büyük ihtimalle bir uydurma…


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst