Magazin

Justin Bieber Sessizliğini Bozdu ve Uzun Bir Mesaj Paylaştı!

Justin Bieber, turnesini iptal ettikten sonra çok fazla konuşuldu.

Hem turne iptali hem de iptalden sonra yaşadıkları ile adı sürekli gündemde olan Justin’a ailesi destek olmaya çalıştı.

Babası ve kardeşi, Justin’ı yalnız bırakmamak için Los Angeles’taki evine geldiler.

Turne iptali, iptalden sonra yaptığı kaza, hakkında çıkan haberler sonrasında sessizliğini bozdu.

Instagram hesabından hayranları için uzun bir mesaj paylaştı.

“Bu yolculukta sizinle birlikte olduğum için çok minnettarım. Turlar için minnettarım ama en önemlisi bu hayatta yaşadıklarımı SİZLER sayesinde yaşadığım için minnettarım.! Öğrenmek ve büyümek sürekli kolay olmadı ve yalnız olmadığımı bilmek beni hep devam ettirdi. Bazen güvensizliğimin beni ezip geçmesine izin verdim. Bozuk ilişkilerimin insanlara karşı olan tavırlarımı etkilemesine izin verdim. Sertliğin, kıskançlığın ve korkunun hayatımı ele geçirmesine izin verdim! Son birkaç yılda bana kim olduğumu ve kim olmak istediğimi hatırlatan insanlara sahip olduğum için son derece mutluyum. Bana geçmiş kararlarımı ve geçmiş ilişkilerimi hatırlatmanız, gelecekteki kararlarımı ve gelecekteki ilişkilerimi etkilemeyecek. Asla mükemmel olamayacağımın ÇOK İYİ farkındayım ve hatalar yapmaya devam edeceğim ama yapmayacağım şey geçmişimin geleceğime etki etmesine izin vermek… Yapacağım şey hatalarımdan utanmamak olacak. Onlardan bir şeyler öğrenen ve onlarla büyüyen bir adam olmak istiyorum.!! Sizden istediğim tek şey bu turun inanılmaz olduğu ve bana kendimle ilgili çok şey öğrettiği.. Bu dünyada sesimi duyurmada ne kadar kutsanmış olduğumu hatırlattınız. Ne kadar çok sizin davetlerinizi takdir edersem o kadar çok davetlerinizi korumak isteyeceğinizi öğrendim. Şu an şunu yapmak istiyorum, devam etmek istiyorum. Kariyerimin devam edilebilir olmasını istiyorum ama aynı zamanda aklımın, kalbimin ve ruhumun da devam etmesini istiyorum. Böylece istediğim adam olabileceğim, bir eş olabileceğim ve sonunda baba olabileceğim. Bu mesaj kalbimi bilmeniz için bir fırsat, kimseden anlamasını istemiyorum, ama insanların nereden geldiğimi bilmeleri için bir fırsata sahip olmasını istiyorum! BU MESAJ GRAMATİK OLARAK DOĞRU DEĞİL AMA BENİM KALBİMDEN AMA BENCE KUSURLARDA ÖZEL BİR ŞEY VARDIR.”

Justin oldukça samimi uzun bir mesaj paylaştı. Hayranlarına bir açıklama yapan ve yaşadıklarını anlatan Justin, dinlenmeye ihtiyacı olduğunun altını bir kez daha çizmiş oldu.

Müziğe devam edebilmek ama aynı zamanda kendisini de çok iyi hissetmek istiyor. Yoğun çalışma programları, yapılan yorumlar ve eleştiriler, asılsız haberler oldukçaz fazla etkilemiş gibi duruyor.

Daha önce Selena Gomez de ara verdiğini ve tedavi olması gerektiğini söyleyerek 3 ay herkesten uzak, sessiz bir şekilde yaşamıştı. Sizce Justin’ın verdiği bu aranın uzunluğu ne kadar olur?

Yazdığı bu mesaj hakkındaki düşüncelerinizi de yorum olarak bekliyoruz.

 

 


Popüler

Üst