Magazin

Justin Bieber, Shawn Mendes’e Övgüler Yağdırdı!

Justin Bieber ve Shawn Mendes’in aralarının gergin, soğuk ve kötü olduğunu düşünürken ikilinin arasından su sızmaz hale geldi desek yanlış olmaz.

Justin Bieber, yaptığı bir açıklamada Shawn Mendes’i tanımadığını söyleyince ikilinin arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlamıştı.

Shawn Mendes, yaklaşık bir kaç hafta önce katıldığı bir televizyon programında Justin Bieber’ın taklidini yapmıştı ve çok sevimli görünüyordu. Bu durum aralarının düzelmiş olabileceğini düşündürmüştü.

Bizim kafalarımız karışmaya başlarken Justin Bieber bombayı patlattı. Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile Shawn Mendes’i öve öve bitiremedi. Övgüler yağdırdı.

İlk olarak hayranlarına Shawn Mendes’in albümünü almaya gitmelerini söyledi. Sonra ise “Shawn Mendes’in sesi beni gülümsetiyor. Gerçekten şarkılarıyla insanların duygularını hareket ettirebilen bir hediye! Seninle gurur duyuyorum kardeşim! Harika bir albüm!” sözlerini paylaştı.

Dayanamadı ve bu paylaşımından sonra tekrar Shawn Mendes’in albümünü paylaştı. Justin’ın yaptığı bu desteğe ve övgülere Shawn Mendes de sessiz kalmadı. “Ah dostum! Çok teşekkür ederim!!! Gerçekten teşekkür ederim!” sözleri ile bu durumdan mutlu olduğunu hissettirdi.

İkilinin arası düzeldi ve farklı bir dostluk oluştu. Hayranları da hemen ikiliden düet şarkılar istemeye başladılar bile. Sizce barışmaları ve bu sözleri birlikte çalışmak için birbirlerine verdikleri bir sinyal mi? Ya da belki Shawn Mendes, Niall Horan ve Justin Bieber üçlüsü olur ve bizi şaşırtırlar. Ne dersiniz?


Popüler

Üst