Magazin

Justin Bieber ve Selena Gomez Yeniden Birlikte Olabilir mi?

Justin Bieber ve Selena Gomez ikilisi neredeyse en çok ayrılıp barışan çiftlerden biri. Sürekli ayrılan çift bir süre sonra tekrardan el ele mekanlarda görülüyor.
Ama bu seferki ayrılıkları baya uzun oldu diyebiliriz.

Justin ile geçtiğimiz yazın tatile çıkan Selena tatil’de yaşanılanlar yüzünden Justin’den ayrılmıştı.
Yani bu sefer Selena’nın Justin’den ayrıldığı kesin ve netti.

Tatil sırasında Justin Paris moda haftası yüzünden Parise uçmak zorunda kalmıştı. İşte bu yüzdende ikili arasında depremlerin olduğu söyleniyordu. Çünkü Pariste Justin’i Kardashian ve Jenner ailesinin üyeleri bekliyordu.

O sıralar Jenner kardeşler ile arası iyi olmayan Selena, Justin’in oraya gitmesine kızarak ilişkiye son verdi. İşte bu ayrılıktan sonra ikili hiç birlikte görüntülenmedi hatta araya başkalarıda girdi.

İşte bu araya giren isimler yüzünden belkide ikili artık hiç barışamayabilir.

Justin cephesinde araya giren ilk isim Yovanna Ventura oldu. Yovanna Ventura ile Justin uzun süre tatil yaptı. Gerçekten sevgililermiydi bilemeyiz ama zaten Yovanna ile gezmesi Selena için yeterliydi.

Yovanna ile gezdiği sırada araya Yovanna’nın arkadaşı Chantell Jeffries’de girdi.
Justin uzun bir süre bu bayanlarla vakit geçirdikten sonra en son Hailey Baldwin’de duruldu. Ama Hailey’de işler değişik. Hailey ile sürekli gezdiği için Justin’e sürekli sevgilimisiniz soruları soruluyordu hayranlar tarafından. Justin’de bir açıklama yaparak Hailey’in çok yakın arkadaşı olduğunu ve aramızda birşey olamayacağını dile getirmişti.

Peki Justin bu açıklamaları Yovanna Ventura’da yada Chantell Jeffries’de neden yapmadın?

Şimdi gelelim Selena cephesine. Selena Gomez’in o sıralar adı tehlikeli bir isim ile anılmaya başlanmıştı. Kimdi o isim tabikide Orlando Bloom. İkili’nin birlikte oldukları haberleri hızla yayılıyordu ama ikili’nin samimi bir fotoğrafı ve görüntüsü bile yoktu.

O sıralar Justin ve Orlando Bloom bir restoranda kavga bile etmişlerdi. Ama kavganın tek sebebi Selena Gomez değildi. Çünkü o sıralar Orlanbo Bloom ve model eşi Miranda Kerr ayrılmıştı ve ayrılık sebepleri Justin gösterilmişti. Oysaki Miranda ile Justin arasında birşey olmadığı kanıtlanmıştı.

Konumuza gelelim. Selena Gomez’in en son da Zedd ile birlikte olduğu iddia edildi. Bu sıralar içerisinde Selena Gomez ve Justin’in artık neredeyse arkadaştan başka hiçbir bağı kalmamıştı.

Ayrıldıktan sonra genelde Justin, Selena’yı ikna etmeye çalışıyordu. Bunu ayrılık sırasında instagram’dan paylaştığı Selena Gomez fotoğrafları ile anlamak mümkündü.
Zedd ile ortak bir çalışma yapan Selena Gomez, Zedd hakkında hiçbir zaman kesin bir şekilde erkek arkadaşım demedi. Önceleri birlikte görüntülenen ikili hakkında kesin sevgililier deniliyordu ama sonrasında bir şarkı üzerinde çalıştıkları ortaya çıkınca bu sadece bir iş birlikteliğimi sorularınıda akla getirdi.

Şimdi ise Justin’in birlikte olduğu hiçbir kız yok. Justin yeni albümüne, yeni turnesine ve yeni şarkılara odaklanmış durumda.
Selena’ya gelelim. Adı Zedd ile anılıyor ama ikili’nin birbirini öptüğü ve çok aşırı samimi olduğu bir fotoğraf bile yok. Yani her fotoğraf ya stüdyoda yada bir proje sırasında çekilmiş.

Yani Selena Gomez’de yeni albümüne ve yeni film çekimlerine odaklanmış durumda.
İkili’nin bu serüveni hala devam edermi sizce? Ben söyleyeyim yaza doğru barışırlarsa bence hiç şaşırmayın.

 


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst