Magazin

Justin Bieber ve Sofia Richie 2016 MTV Video Müzik Ödülleri’ne Beraber Mi Katılacak?

Justin Bieber ve Sofia Richie, geçtiğimiz gün beraber Sofia’nın doğum gününü kutlarken görüntülenmişlerdi. Dün ise Los Angeles sokaklarında gezerken görüntülendiler. Yürüyüş esnasında bir kaç mağazaya girdiler.

Gezilerinin sonunda ikili yarın gerçekleşecek olan 2016 MTV Video Müzik Ödülleri gecesi için özel jete binip New York’a doğru yola çıktılar. Geceye beraber katılma ihtimalleri çok yüksek görünüyor. Ama Justin Bieber tek başına katılırsa da şaşırmamak lazım. Eğer beraber katılırlarsa bütün gözler ikilinin üzerinde olur diyebilirim.

Bu arada yarınki ödül törenine Taylor Swift katılmıyor. Programında bu gecenin olmadığını ve adaylığının da bulunmadığını söyleyen Taylor Swift, evinin hemen yan sokağında olan bu törenin trafiğini sanırım evinde oturarak kedisiyle beraber izlemeyi tercih etti.

Justin Bieber ve Sofia Richie 2016 MTV Video Müzik Ödülleri'ne Beraber Mi Katılacak? Justin Bieber ve Sofia Richie 2016 MTV Video Müzik Ödülleri'ne Beraber Mi Katılacak? Justin Bieber ve Sofia Richie 2016 MTV Video Müzik Ödülleri'ne Beraber Mi Katılacak? Justin Bieber ve Sofia Richie 2016 MTV Video Müzik Ödülleri'ne Beraber Mi Katılacak? 1 Justin Bieber ve Sofia Richie 2016 MTV Video Müzik Ödülleri'ne Beraber Mi Katılacak?


Popüler

Üst