Magazin

Justin Bieber ve Sofia Richie Hala Beraber Mi? Kafalar Çok Karıştı!

Evet, biliyorum. Bu soru kafalarımızı son zamanlarda çok fazla karıştırdı ve hala karıştırmaya da devam ediyor. Justin Bieber ve Sofia Richie’nin beraber Sofia’nın doğum gününü kutladıklarına dair haberler yapıldı fakat ben haberi bu şekilde yazmak istemedim.

Dün akşam Justin Bieber ve Sofia Richie beraber bir gece kulübünden çıkarken görüntülendiler. Doğum günü kutlaması yaptıklarını iddia edenler var. Evet, doğum günü için bir araya gelmiş olabilirler. Ama fotoğraflara baktığım zaman özellikle de Sofia’ya dikkat ettiğimde mutlu olmadığını fark ettim. Justin Bieber ile el ele tutuşup çıkmadılar hatta Justin hızlı yürüyerek Sofia’nın geride kalmasına sebep olmuş.

Hatta Sofia bir başkasıyla el ele tutuşurken de görüntülenmiş. Aynı yerden beraber çıktıkları sırada Sofia’nın Justin’ın değil de bir başkasının elini tutarak ve destek alarak yürümesi bana baya bir garip geldi aslında.  Her ne kadar bu kişinin korumaları olma ihtimali olsa da Justin’ın elini tutuyor olması gerekmez miydi? Zaten daha önceden de Justin Londra’ya gittiğinde başka bir kızla görüntülenmişti ve Sofia’da başka bir erkekle görüntülenmişti. Aralarında şuan nasıl bir ilişki var bilmiyorum ama herkesin kafasını karıştırma konusunda oldukça başarılılar.

Ben ikilinin hala beraber olduklarını düşünmüyorum. Dün geceki buluşmalarının da doğum günü sebebiyle ve arkadaşça olma ihtimali çok yüksek. İkisi de çıkışta oldukça mutsuz görünüyorlar. Siz nasıl düşünüyorsunuz?

Justin Bieber ve Sofia Richie Beraber Mi? Kafalar Çok Karıştı! Justin Bieber ve Sofia Richie Beraber Mi? Kafalar Çok Karıştı! Justin Bieber ve Sofia Richie Beraber Mi? Kafalar Çok Karıştı! Justin Bieber ve Sofia Richie Beraber Mi? Kafalar Çok Karıştı! Justin Bieber ve Sofia Richie Beraber Mi? Kafalar Çok Karıştı! Justin Bieber ve Sofia Richie Beraber Mi? Kafalar Çok Karıştı! Justin Bieber ve Sofia Richie Beraber Mi? Kafalar Çok Karıştı! Justin Bieber ve Sofia Richie Beraber Mi? Kafalar Çok Karıştı!


Popüler

Üst