Moda

Justin Bieber Yeni Tarzı Nasıl Yapılır?

Justin Bieber müzik piyasasında ünlü olduğu kadar moda dünyasında da sıkı takip edilmekte ve kıyafetleri ile beğenilmektedir. Peşinden sürüklediği milyonlarca gence ikon olan Justin tarzı ile herkesi kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Bugünkü yazımızda da onun tarzını inceleyeceğiz.

Justin ünlü olduğu ilk zamanlar beli düşük pantolonlar ve Supra tarzı ayakkabılar tercih ediyordu. Ünlü yıldızın bu tarzı yeni bir akım başlatmış ve çoğu genç erkek bu şekilde giyinmeye başlamıştı. Ayrıca uzun saçları da herkesi kendine hayran bırakıyor ve çoğu kişi bu saç şeklini yapmaya çalışıyordu.

Ama bu saçı yapabilmek o kadar kolay değildi. Çünkü saç orjinal bir şekilde gürdü.

Justin Bieber 2009 Tarzı

Sonrasında bu tarzını değiştiren Justin daha olgun kıyafetlere dönmüş ve Supra ayakkabı giyinmeyi bırakmıştı. Ayrıca saçlarını da kestirerek gerçek tarzını ortaya çıkardı diyebiliriz.

Justin Bieber 2015 Tarzı

Evet yukarıdaki fotoğrafta Justin’in güncel olarak kullandığı tarzını görüyorsunuz. Justin modaya sürekli ayak uyduruyor ve güncel olmaktan vazgeçmiyor. Amerika’da moda olan yeni akım ise uzun kıyafetler.

Ünlü yıldızın üstünde gördüğünüz gibi uzun bir sweatshirt var. Ayakkabıları ise Nike marka ve daha düz taban.

Justin Bieber Yeni Tarzı Nasıl Yapılır?

Gördüğünüz gibi burada da uzun tişört seçimi yapmış ve düz taban ayakkabılar ile yırtık kot pantolon kullanmış.

Son zamanlarda yırtık kot pantolonların moda olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca uzun tişörtler yine söylediğimiz gibi aşırı talep görüyor ve çok satılıyor.

Düz taban bir ayakkabı, yırtık veya normal ama dar bir kot pantolonu ve uzun tişört ile bu tarza sahip olmanız hiç de zor değil. Özellikle kot pantolonlarda yanlış yapılan bazı seçimler var.

Dar pantolon alan bazı kişiler bunun darlığını ayarlayamıyor ve aşırı dar pantolonlar alıyorlar. Aldığınız pantolonun dar olduğu kadar belinizi de sıkmaması ve biraz düşük olması gerekiyor.

Justin Bieber Yeni Tarzı Nasıl Yapılır?

Gördüğünüz gibi darlık sadece aşağıda başlıyor ve pantolonun bel tarafları bol. Ayrıca üzerine giydiği uzun süveterin altından uzayan bir tişört var. Justin’in kısaca yeni kullandığı tarzını gösteren fotoğraflardan biri.

Justin Bieber Yeni Tarzı Nasıl Yapılır?

Justin giyinmeyi gerçekten de çok iyi biliyor. Giydiği kıyafetleri üzerinde taşımayı ve kontrol etmeyi iyi başarıyor.

Justin Bieber Yeni Tarzı Nasıl Yapılır?

Gördüğünüz gibi yırtık siyah renkte bir kot pantolon var. Vans marka ayakkabılar ve yine uzun tişört. Ayrıca kafasından hiç çıkarmadığı şapka. Justin sürekli farklı tarzlarda şapka takmayı çok seviyor. 2009’lu yıllarda cap tarzında şapkaları kullanırken bu son zamanlarda yerini normal şapkalara bıraktı.

ŞİMDİDE ONUN SAÇ TARZINA GELELİM!

Justin ilk ünlü olduğu zamanlarda bob yani uzun saç tarzını kullanıyordu. Kafasının her yerini şapka gibi kapatan bu saç onu ünlü yapan bir diğer etkenlerden biri. Zamanla bu saç şeklini değiştiren Justin yeni yeni stiller denedi ve en son oldukça farklı olan bir tarza karar verdi.

Şimdi eklediğimiz video bu tarzı tamamen gösteriyor diyebiliriz. İnternette, Justin’in saçının yapılışını gösteren birden fazla video var ama emin olun en doğru şekilde anlatan ve gösteren video burada.

Tabi bu saçı ülkemizde kullanmak biraz cesaret istiyor ama emin olun zamanla moda bu saç şekline doğru kaymaya başlayacak ve herkes bu şekilde kestirecek. Sadece biraz daha zamanı var. Bildiğiniz üzere Amerika stil olarak bizden biraz daha önde ve orada bazı şeyler eskimeye başlayınca bize yeni gelmiş oluyor.

Evet arkadaşlar umarım sizlere Justin’in yeni tarzını doğru bir şekilde gösterebilmiş ve anlatabilmişimdir. Bu tarz zaten şu anda yabancı ülkelerde yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Ülkemizde de nadirde olsa bu tarzı kullanan gençleri görebiliyoruz. Buradaki kilit nokta uzun tişörtler. Sizi farklılaştıran ve onun tarzına yaklaştıracak olan en önemli etkenlerden biri bu tişörtler.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst