Magazin

Justin Bieber’ın 2015 Yılındaki Sevgilisi Kim?

Justin Bieber şu anda yalnız ve kimse ile birlikte değil. Ünlü yıldız’ın ismi 2014 yılında Yovanna Ventura ile anıldı ama sonunda sevgili haberleri asılsız çıktı.

Şimdi Justin’in Hailey Baldwin ile sevgili olduğu söyleniyor ama Justin açıklama ile Hailey ile çok yakın arkadaş olduklarını ve medyanın saçmalamaması gerektiğini söyledi.

Yani ünlü yıldız şu anda yalnız. 2015 yılı ile Justin kariyerine tekrardan odaklanacak. Justin 2015 yılı itibari ile yeni albümü ve turnesi ile meşgul olacak. Bu sırada yeni bir kız arkadaşı olursa (kendiside doğrularsa) haberi güncelleyip kim olduğunu yazacağız.

 


1 Yorum

1 Yorum

  1. Anonim

    11 Nisan 2016 at 20:26

    justini seviyordum ama artik sevmiyorum sevemiyorum neden? justin beni evine çağırdı gittim dedi ki dostum kalkta bana yemek yaap(!) ben de dedim eh malum dostumuz eyw kardeşm yaparım dedim dost ayağı demen yeter dedim. sonrd selena geldi yaçoz selena.s.s canm justin ile beni bir görünce dayanamadı tabi fiskirq karı. Beni dövmeye falan çalıştı sonra mal justin dedindur SEN BEN DOVERIM SELENAM DEDI BENDE DEDIM SEN NE BICIM BIR ADAMSIN ADAM NE YA DANA INEK DEDIM MÖ. SONRA DOVdü beni

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst