Magazin

Justin Bieber’ın Kredi Kartı Reddedildiği İçin Siparişini Hayranı Mı Ödedi?

Justin Bieber ve Sofia Richie geçen hafta tatile çıkmadan önce beraber görüntülenmişlerdi ve Justin’ın bir büfeden yiyecek ve içecek aldığı fotoğrafları yayınlanmıştı. Ama bu görüntülerin altından bir hikaye yayılmaya başladı. Justin Bieber’ın ödeme yapmak için verdiği kart reddedildi.

Orada bulunan bir hayranı Justin için ödeme yaptı. İlk başta bu haberin yalan olduğu düşünülse de daha sonra ödeme yapan kişinin paylaştığı fiş fotoğrafı ve anlattıkları taşların yerine oturmasına yardımcı oldu diyebilirim.

“Justin Bieber bir şeyler almak için içeri girdiğinde 12 yaşındaki bir kız “Aman Tanrım, Justin elini sıkabilir miyim?” sorusunu yöneltti. Justin kibarca kabul etti ve ödeme yapmak için kasaya geldi. Ben de oradaydım. Justin’ı fark edince onu izlemeye başladım. Kartı kabul edilmedi ve kasiyere “Gidip arabadan başka bir kart almak zorundayım” dedi. Dışarıda çok fazla magazinci vardı ve hepsi de sorular sormaya çalışıyordu. Eğer Justin dışarı çıkıp tekrar içeri girerse kötü duruma düşer diye düşünerek hemen ben ödemeyi teklif ettim. Çok teşekkür etti ve minnettar bir şekilde davrandı. Onu yazmış olduğum kitabın imza gününe davet ettim, ama bu gecede buradan ayrılacağını söyledi. Ben de kitabı seyahat ederken okuması için ona hediye ettim. Memnuniyetle kabul etti ve tekrar teşekkür etti. Çok fazla yanlış haber yayıldığı için bu açıklamayı yapma ihtiyacı duydum. O an başka biri olsa onun da hesabını öderdim. Ünlü olduğu için yapmadım.”

Yurt dışına çıkıldığında banka kartlara güvenlik amacıyla bazen sınırlandırma getirebiliyor. Sanırım öyle bir durum yaşandı. Ödeme yapan kişiyi fotoğraflarda da görebilirsiniz. “Hollywood Heartbreak | New York Dreams” adlı kitabın yazarı Kody Christiansen.

Eminim ki Justin Bieber bizim ülkemize gelse ve bir büfede bu durumu yaşasa oradaki herkes siparişi ödeyebilmek için yarışırdı. 🙂

Justin Bieber'ın Kredi Kartı Reddedildiği İçin Siparişini Hayranı Mı Ödedi? Justin Bieber'ın Kredi Kartı Reddedildiği İçin Siparişini Hayranı Mı Ödedi? Justin Bieber'ın Kredi Kartı Reddedildiği İçin Siparişini Hayranı Mı Ödedi?Justin Bieber'ın Kredi Kartı Reddedildiği İçin Siparişini Hayranı Mı Ödedi?Justin Bieber'ın Kredi Kartı Reddedildiği İçin Siparişini Hayranı Mı Ödedi?


Popüler

Üst