Magazin

Justin Bieber’ın Menajeri Scooter Braun Turne İptali Sonrası Mesaj Paylaştı!

Justin Bieber’ın uzun süredir menajeri olan Scooter Braun, Justin’ın turnesini iptal ettiği haberlerinden sonra hayranları için açıklama yaptı.

36 yaşındaki menajer, Instagram hesabından dokunaklı bir mesaj paylaştı, destekleri için herkese teşekkür ederek talihsiz haberler için özür diledi.

“İnanılmaz bir koşu. Justin Bieber’ı bu inanılmaz turnesi için tebrik ediyorum ve sonsuza kadar destek olan bütün ekibe teşekkür ediyorum. Kendim, Justin ve ekibimiz adına üzgünüm. Bu asla bizim amacımız değildi. Ancak bir erkeğin ruhu ve sağlığıyla ilgilenmek her şeyden önce geldi ve hepinize saygı duymalı ve onurlandırmalıyız. Justin geri gelecek ve sizinle tekrar performans sergilemeyi dört gözle beklediğini biliyorum. Bir bölüm biter ve bir başkası başlar. Tekrar teşekkürler. Justin’e verdiğiniz destek ilham verici.”

Scooter Braun’ın bu açıklaması hakkında siz nasıl düşünüyorsunuz?

An incredible run. Congrats to @justinbieber on an incredible tour and thank you to the entire cast and crew for your unending support. Chris and Nick thank you. AEG thank you. Caa thank you. UMG thank you. @sb_projects Team thank you. To the promoters who believed around the world thank you. To the fans from all over the world who took part over the last 16 months over 6 continents thank you. To Justin who gave it his all night after night thank you. And to those that won’t be able to see it… on behalf of myself, Justin, and the team, we are sorry. That was never our intent. But a man’s soul and well being I truly care about came first and We must all respect and honor that. Justin will be back and I know he looks forward to performing for you and with you all again. One chapter ends and another begins. Thank you again. Now please stop commenting on all my other photos that have nothing to do with this 🙂 just kidding….but I’m not 😂. Jokes aside your support for Justin is inspiring. Cheers.

Scooter Braun (@scooterbraun)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sizce turnenin iptal edilmesinin sebepleri neler olabilir?

Düşüncelerinizi yorum olarak yazmayı unutmayın.

Popüler

Üst