Magazin

Justin Bieber’ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar

Justin Bieber ünlü olduğu ilk zamanlardan bu yana sürekli olarak yeni arabalar almış ve farklı modeller denemiştir. Konfora önem veren ünlü yıldız yarış arabalarını çok fazla kullanmasa da belli zamanlarda şehre inmiş ve arabaları sürmüştür.

Şu anda ise sadece Cadillac Escalade marka arabasını binen Justin arabayı özel olarak tasarlatmış ve içine büyük ekran televizyon koydurmuştur. Rahat olması açısından ise Cadillac’ın dan asla vazgeçmez.

Bu arada arabaların yanında Justin’in 2 adet motoru da vardır. Gelin hep birlikte ünlü yıldızın arabalarına ve motorlarına bakalım.

Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar

Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar

Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve MotorlarJustin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve MotorlarJustin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar Justin Bieber'ın Sahip Olduğu Arabalar ve Motorlar


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst