Magazin

Justin Bieber’ın Süt İçtiği Bardak Satışa Çıkarıldı!

İnternet sitesinden Justin Bieber’ın su içtiği şişeyi ya da süt içtiği bardağı satın almak ister misiniz?

Bu habere şaşırmayın. Biri Ebay adlı siteden Justin Bieber’ın süt içtiği bardağı satışa çıkardı. Bu nasıl mı olur?

Justin Bieber Avrupa turnesine devam ederken Kings Oak Hotel’de konakladı ve yemek siparişi verdi. ‘The Sun’ adlı sitenin yaptığı habere göre akşam yemeği için bir bardak süt, patates püresi ve somon sipariş etti.

Yemeğini yedikten sonra da otelin hemen yanında olan ormana yürüyüşe çıktı. Çalışanlar bunu fırsat bilip, Justin’in odasına fotoğraf çekmek için gizlice girdiler ama biri daha da ileri gitti.

Amy Potter, bar müdür yardımcısı, Justin Bieber’ın süt içtiği bardağın fotoğrafını çekti ve bunu eBay adlı satış sitesine başlangıç fiyatı olarak “10£” belirleyerek ekledi.

Justin Bieber’ın çılgın hayranları ona yakın olabilmek için her şeyi deniyorlar. Böyle bir satışı gördüklerinde bardağa 86 kişiden teklif geldi. Son fiyatı ise 65.900£ oldu.

Justin Bieber'ın Süt İçtiği Bardak Satışa Çıkarıldı!

Daha sonra bu satışı başlatan kişi “Essex Live” adlı siteye konuştu. “Justin odadan ayrıldıktan sonra okul çocuklarına onun su şişesini verdik ama eşyalarını diğer tarafa ayırdık. Sonra ‘Hadi bunu Ebay’e biraz eğlenmek için koyalım ve onun için ne kadar kazanacağımızı görelim’ dedik. Ona takıntılı olan bir deli olabilir ve ona satın aldırabilirim diye düşündüm. Rahatsız değilim, sadece gülmek için yaptım.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Yapılan bu hareket otelin imajını zedelemesinin dışında ayrıca insanlık açısından da berbat bir durum bence. Odaya gizlice girip fotoğraf çekmenin yanı sıra bir de bu paylaşımı yapması oldukça içler acısı.


Popüler

Üst