Eğlence

Justin Bieber’ın Tanınmamak İçin Denediği İlginç Kılık Değiştirme Yöntemi!

Justin Bieber’ın sokakta yürürken ya da alışveriş yaparken sürekli insanların ona sarılmak, fotoğraf çekmek ve yaklaşmak istemesinden nefret ettiğini hepimiz biliyoruz.

Rahat ve kafasına göre sessiz ve sakin bir şekilde caddelerde yürümek, hayatını yaşamak istiyor. Ama bu onun için oldukça zor bir durum.

Purpose turnesinin Avrupa ayağı olan Amsterdam’da gezerken çılgınca bir yöntem denedi. Kılık değiştirdi. Ama Justin Bieber ne yaparsa yapsın kendisini hayranlarından saklamayı başaramaz.

Justin Bieber'ın Tanınmamak İçin Denediği İlginç Kılık Değiştirme Yöntemi!

Kendisini deli gibi seven ve hayran olan kişiler onu ilk görüşte tanıyorlar. Zaten bu kılık değiştirme yöntemi biraz komik olmuş. Kim olduğu sizce de ortada değil mi? İlk görüşte herkes tanır.

Bir topla caddede keyifli bir şekilde ilerlerken TMZ’nin kendisini fark etmesiyle çekime başlaması da bir oluyor. Justin’e sesleniyorlar ve tepki alamıyorlar. Justin daha sonra topu eline alarak bir kafeye giriyor.

Kameralar ortaya çıkana kadar koruması Justin’ı uzaktan takip ediyordu. Ama kameralar ortaya çıkınca koruması Justin’e yaklaşmayı tercih etti. Justin yolda yürürken karşılaştığı bir genç kıza ise “Bu gerçek mi görünüyor?” diye soru yöneltti ama genç kız cevapsız kalarak  kendisine yardımcı olmadı.

Siyah peruk, bıyıklar, gözlük ile Justin Bieber tanınmayacağını düşünmüştü. Biraz rahat ve tek başına gezmeyi ve alışveriş yapmayı istese de bu kostümle başarılı olamadı. Belki bir sonraki sefer daha başarılı bir kılık değiştirme çalışması yaparsa başarılı olur. Ne dersiniz?


Popüler

Üst