Magazin

Katy Perry’nin Yeni Albümü Taylor Swift’in “Bad Blood” Şarkısına Cevap Mı Olacak?

Katy Perry yeni yayınladığı albümü hakkında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Entertainment Weekly ile yaptığı yeni röportajda albümünün Taylor Swift’in “Bad Blood” adlı şarkısıyla ilgisinin olup olmadığı, bir cevap olup olmayacağı konusunda sorular yöneltildi.

“Yeni albümüm çok güçlenmiş bir kayıt. Tek bir insanı hitaben yapılan hiç bir şey yok. Zayıflık için iyiliği karıştıramazsın. Bu hiç kimseye ait değil ve bana bu şekilde gelmeyin çünkü bu onun hakkında değil. Dürüst olmak gerekirse, kadınlar bir araya geldiğinde ve birleşmeye karar verdiğinde bu dünya daha iyi bir yer olacak. Ancak şunu söyleyeyim: Her şey bir tepki ya da sonuç doğuruyor, bu yüzden onu unutma, tamam mı tatlım. Biz gerçek olmak zorundayız, tatlım. Bu kayıt başka kimselerle ilgili değil. Bu kayıt benim herkesi görüp duyduğum gibi herkesin beni görüp duyması ile ilgili. Hatta sadece benimle bile ilgili değil. İnsanlar bağlanmak, iyileşmek ve savunmasız hissetmek, güçlenmiş ve güçlü hissetmek istiyorlarsa, işte burada.”

Katy Perry yaptığı bu açıklamalardan sonra da Twitter hesabından “Niyet, her şeydir” yazılı bir tweet attı.

Yaptığı bu açıklamalar ile albümünün Taylor Swift ve şarkısı hakkında mı olduğu sorularına net bir şekilde “Hayır” cevabını vermiş oldu.

Siz Katy’nin bu açıklamaları hakkında nasıl düşünüyorsunuz?


Popüler

Üst