Magazin

Kendall Jenner: ”Harry Styles Kokuyor”

Kendall Jenner oldukça çarpıcı açıklamalar ile karşımızda diyebiliriz. Ünlü yıldız kendi aile şovları olan Keeping Up With the Kardashians programında konu bir ara Harry Styles’tan açılınca kardeşi Kylie Jenner’a onun koktuğunu ve duş alması gerektiğini söyledi.

Ona daha fazla duş almasını ve deodorant kullanmasını söyledim

Kendall’ın programda yaptığı bu açıklamalar ise çok ses getirdi. Haberi veren Daily Mail sitesinde şimdiden Kendall’a hakaret içeren yorumlar atılmaya başlandı.

—-

Admin Zeze’nin Görüşü: Doğrusu bu programın her bölümünde farklı ünlüler ile ilgili ilginç açıklamalar olabiliyor. Kendall’ın bunu söyleme nedeni ise Harry ile yaptığı tatilden dolayıdır diye düşünüyorum. Harry koksa bile tabiiki Kendall’ın bu şekilde bunu açıklaması hiç doğru olmadı.

Yani Harry Styles insanlık hali kokabilir asla kokamaz diyemeyiz ama Kendall’ın bunu tüm dünyanın izlediği bir şovda açıklaması doğrusu Harry’nin karizmayı biraz çiziyor. Bakalım Harry buna bir tepki verecek mi…


Yorumlar

2 Comments

 1. ......

  22 Şubat 2016 at 17:15

  Madem kokuyordu neden onun üzerine eğilip öpüyordun ve ona iyice sarılıyordun??? Daha kendi yaptığı şeyleri unutuyor. Kokuyorsa yaklaşma sana yaklaş diyen yok. Biz sana uzaklaş diyorsun. Harry senin hakkında kötü birşey dedi ki hayır. Umarım harry onun yerine daha iyi birşey söyler iyi anlamda ki kimin iyi olduğu belli olsun. Manyak. Sanki kendisi hiç terlemedi hiç kokmadı. Deodrant bile bir süre sonrabkokusunu kaybediyor. Bir çiçek bile bir süre sonra kokusunu kaybediyor kendall hep mi temiz kokuyorda harry’e kötü kokuyor diyor. Kendall ne dediğinin farkında değil galiba.

  • tgc

   24 Şubat 2016 at 09:25

   Ne bu sinir 😀 babanın oğlu mu? büyüyün biraz!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst