Magazin

Kendall Jenner Instagram Hesabını Neden Kapattığını Açıkladı!

Üç gün önce Kendall Jenner Instagram hesabını herhangi bir duyuru ya da açıklama yapmadan kapattı.

Hesabının aniden yok olması ise manşetlere taşındı. Daha sonra Kendall Jenner, Ellen DeGeneres’e bu konu hakkında konuştu.

“Bu kadar büyük bir haber haline gelmesi bana çok çılgınca geldi. Bunun nasıl bir şey olduğunu tahmin edemiyorum, bunu böyle düşünmemiştim. Ayrıca Twitter hesabımı da telefonumdan kaldırdım. Twitter’ı tamamen silmedim ama uygulamayı telefonumdan kaldırdım. İnsanların bu konu hakkında konuştuğuyla ilgili bir fikrim yoktu. Dürüst olmak gerekirse bunun kimsenin umrunda olacağını düşünmemiştim. Arkadaşlarım bana ve aileme mesaj atmaya başladılar. Ben ‘Nasıl herkes biliyor?’ diye düşündüm. Bana CNN linklerini göndermeye başladılar ben de ‘Neden bu kadar büyük bir sorun haline geldi?’ diye düşündüm.”

DeGeneres bu sözlerinden sonra Kendall’a neden ayrıldığını sordu. “Bilmiyorum, detoks yapmak istedim. Sadece biraz ara vermek istedim, her zaman onlarla ilgileniyordum. Sabah uyanıyorum ilk önce ona bakmak istiyorum, yatarken de son yaptığım şey onlara bakmak oluyor gibi hissettim. Kendimi bağımlı gibi hissettim. Biraz ara vermek istedim, bu bir detoks. Geri geleceğim, geri geleceğim.” şeklinde anlattı.


Popüler

Üst