Magazin

Kendall Jenner: “Yaşadığım Panik Ataklar Yüzünden Gece Yarısı Uyanıyorum”

Kendall Jenner, 2018 Harper’s Bazaar’ın kapağında yer alıyor.

23 Şubat’ta yayınlanacak olan dergi için özel bir röportaj veren Kendall, samimi açıklamalar yaptı.

“Her şeyin üstesinden gelmek için can sıkıcı endişelerim var. Uykumun tam ortasında yaşadığım panik ataklar yüzünden gece yarısı uyanıyorum. Nereden başlayacağım? Her şey çok korkunç, bir şey söylemek zor. Sadece dünyanın çok fazla sevgiye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Keşke gezegen çevresinde Eros’un gücüne sahip olsaydım. Çevrimiçi olduğunuz zaman herkesin birbirlerine en kötü şeyleri söylediğini görüyorsunuz ve olumlu kalmak zor.”

Kamuoyunun önünde büyüdüğü için kaçındığı şey üzerine ise “Açık cevap, üniversite. Sanırım pişman olup olmadığımdan bile emin değilim. Oldukça normal bir çocukluğum vardı. 10. sınıfa kadar okula gittim. 11 ve 12. sınıflar için evde eğitim aldım ama yine de eski arkadaşlarımı çok gördüm. Gerçi can sıkıcı olan baloya da gitmedim. Gerçekten şikayet edemiyorum. Belki Disneyland’a ya da bir plaja gitmek istiyorum. Barış içinde bir plaja gitmek güzel olurdu. Arkadaşlarımla takılabilmek ve yeni insanlarla tanışmak, bütün bunlardan da rahatsız olmamak harika olurdu.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Siz Kendall’ın bu açıklamaları hakkında nasıl düşünüyorsunuz?

Kendall Jenner: "Yaşadığım Panik Ataklar Yüzünden Gece Yarısı Uyanıyorum" Kendall Jenner: "Yaşadığım Panik Ataklar Yüzünden Gece Yarısı Uyanıyorum"


Popüler

Üst