Magazin

Kim Kardashian, Taylor Swift ve Kanye West’in “Famous” Adlı Şarkıyla İlgili Telefon Görüşmesini Ortaya Çıkardı!

Kim Kardashian, Snapchat hesabından Taylor Swift ve Kanye West’in “Famous” adlı şarkı hakkındaki telefon görüşmesini resmen ifşa etti. İkilinin yaptığı telefon görüşmesini paylaşmasından sonra ortalık baya bir karıştı diyebilirim.

Kanye West’in yazdığı “Famous” adlı şarkının sözleri Taylor Swift hakkındaydı ve bu sözleri yazarken de Taylor’dan izin aldığını söylemişit. Çünkü şarkının sözlerinde ağır kelimeler de vardı ve Taylor ile yaşadığı ilişkiden yola çıkmıştı.

Kim Kardashian da Kanye West’in Taylor’dan izin aldığını yaptıkları telefon görüşmesini paylaşarak ispat etmek istedi sanırım. Çünkü Taylor Swift bunu ısrarla inkar etmişti.

Kanye West: “Böyle bir şeye sahip olmak çok iyi.”
Taylor Swift: “Biliyorum, yani bu bir iltifat gibi.”
Kanye West: “Seni arkadaşım olarak önemsiyorum. Bu tarz şeylerin seni mutlu etmesini istiyorum. Rap’ın insanları mutsuz etmesini istemiyorum.”
Taylor Swift: “Hangi satırların daha iyi olacağını düşünüyorsan onlarıyaz. Diğer türlü samimiyetsiz olur ve gerçekten bana bunu söylüyor olmanı da takdir ettim, çok hoş bir şey.”
Kanye West: “Bir arkadaşın olarak sana karşı bir sorumluluğum var. Bu konuda anlayışlı olduğun için teşekkür ederim.”
Taylor Swift: “Gerçekten bu davranışını takdir ediyorum. Bana şarkındaki sözleri söylemeni asla tahmin edemezdim, bana gönderdiğin çiçekleri de Instagram’dan paylaştım ve şimdiye kadar ki en fazla beğeniye ulaştım.” 
Kanye West: “İlişkiler kavga içeren satırlardan daha önemlidir.”
Taylor Swift: “Evet, kimsenin bu şarkıyı dinleyip “Bu gerçek bir şey, Taylor bu şarkıdan dolayı ağlıyor olabilir” diye düşüneceğini sanmıyorum.”


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst