Eğlence

Kiralık Aşk 25. Bölümde Ömer Camı Neden Kırdı? (Oylama)

Merhaba arkadaşlar, Kiralık Aşk dizisinin 25. bölümünün ikinci fragmanı yayınlandı. Fragmanın sonunda ise Ömer ofisinde camı kırıyor. Çok sinirli görünen ve bir anda camı yumruklayan Ömer neden camı kırdı peki?

Bu konu hakkında herkesin farklı görüşü var. Ömer, İz’i tekrar İstanbul’a çağırdı ve şirketinde çalışması için de teklifte bulundu. İz bu teklifi kabul etti ve framanda da “İz ile Ömer’iz biz” diyerek Ömer’i tekrar ayarlamaya çalışacak gibi görünüyor. Ömer’in peşini bırakmayacak.

Peki gelelim sorumuza. Ömer camı neden kırdı? Aşağıda bulunan oylamamızda oy vererek fikrinizi belirtebilirsiniz. Hatta farklı bir fikriniz varsa da yorum olarak paylaşabilirsiniz. Oylamamızın kazanan cevabını dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşacağız. Bakalım doğru tahminde bulunabilecek miyiz? Oylamayı da arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

Oylama sonucu; Deniz’in Defne’ye olan ilgisinden dolayı camı kırdığı cevabı kazandı. Ama malesef bu hafta doğru tahminde bulunamadık arkadaşlar. Biraz Defne’yi özlediği için biraz da çizim yapamadığına sinirlendiği için camı kırdı.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst