Televizyon

Kiralık Aşk 28. Bölümün Değerlendirilmesi ve Yorumlar

İlk olarak geçen hafta yeni bölüm yayınlanmadı ve bu hafta herkes çok büyük merak içinde yeni bölümü bekledi.

Dizinin ilk bölümünde Defne ve Ömer’in ofiste kapıyı kapattıktan sonra neler yaşadığını merak etmiştik ama cevabını alabildik mi emin olamadım ben. İkili sürekli atışma halinde hareket etmeye devam etti.

Sinan ve Yasemin ikiliyi bir araya getirmeye çalıştılar ve çizim yapmalarını istediler. Ama Yasemin sevgilisinin kalbini kıracak kelimeler ettikten sonra Sinan ile konuşurken öpüştüler. Sonra da bu durumu kapatmak ve konuşmak istemediler. Bu konu tekrar gündeme gelecek mi? Yoksa kapanıp gidecek mi? Bizler de merak ediyoruz.

Dizinin sonunda ise Ömer ve Defne birlikte çizim yaptılar ve Ömer Defne’yi evine bıraktığı zaman onunla konuşmaya başladı ve her şeyin düzelmesini istedi. Defne Ömer’e ne cevap verecek? Bu da büyük merak konusu. Fragmanda hala atışmaya devam ediyorlar. Barışmış bir şekilde değiller.

Bölümün sonunda bazı kısımlar da boşluklar oldu bende. Bir de her hafta olduğu gibi birden fazla soru işaretleri. Sizler neler düşünüyorsunuz arkadaşlar? Yorumlarınızı bekliyorum. Birbirimize fikirler verebileceğimizi düşünüyorum.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst