Televizyon

Kiralık Aşk 37. Bölüm Defne ve Ömer Evleniyor Mu? İsteme Yemeği!

Merhaba arkadaşlar, Kiralık Aşk’ın 37. bölümünde Defne ve Ömer evleniyor mu? Bir isteme yemeği oldu. Defne’yi istemeye geldiler. Ama Ömer’in bir oyunu da olabilir diye düşünüyorum ben.

En son Sinan’la geçen konuşmasında savaş başlasın diye bir kelime kullanmıştı. Defne’nin şirketlerine Deniz’in ortak olduğunu öğrendiğinde buna sinirlenmişti. Ama bu durumu Defne’ye yansıtacak mı yoksa her şey çok güzel mi gidecek bilmiyorum.

Defne parayı ödeyerek oyunu bozdu. Bu isteme olayı da hepimizi çok heyecanlandırdı. Belki bir nişan olayı da olabilir. Belki de sezon finalinde evlilik kısmını soru işareti bırakarak da veda edebilirler. Ama bu hafta oldukça heyecanlı geçecek gibi görünüyor.

Bir de Defne’nin kıyafeti bu gece için özel seçilmişe benzemiyor arkadaşlar. Defne’nin hazırlanması gerekirdi diye düşünüyorum. Böyle bir akşam öncesinde de haber verilir bence. Belki de Defne’nin bir rüyası da olabilir.

Kiralık Aşk 37. Bölüm Defne ve Ömer Evleniyor Mu? İsteme Yemeği! Kiralık Aşk 37. Bölüm Defne ve Ömer Evleniyor Mu? İsteme Yemeği! Kiralık Aşk 37. Bölüm Defne ve Ömer Evleniyor Mu? İsteme Yemeği!


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst