Galeri

Kiralık Aşk Dizisinin Çekildiği Yerler ve Adresleri

Merhaba arkadaşlar, Kiralık Aşk dizisinin nerede çekildiği sorusu herkes tarafından merak edilen bir konu. Özellikle Ömer’in evi, Defne’nin evi ve ofisin nerede olduğu. Hepsinin tek tek adreslerini araştırdım. Söylenilen farklı farklı yerler var. Sete giderek fotoğraflar çekinenler de fotoğraflarını paylaşıyorlar.

Normalde setlerde fotoğraf çektirmiyorlar, yasak oluyor. Daha önce Medcezir dizisinin setine giderek orada bulunmuştum. Ama fotoğraf çektirmek yasaktı. Sadece sohbet ediliyordu. Ama Kiralık Aşk dizisinin fanları sette fotoğraflar çekinip paylaşıyorlar.

Sanırım bu konuda biraz daha olumlu bir tavır sergiliyor oyuncular. Eğer yasak değilse belki sizlerde de fotoğraf çekinebilirler. Biz de Frm Magazin ekibi olarak Kiralık Aşk dizisinin setlerini ziyaret etmeyi düşünüyoruz. Gelelim adreslerine. İlk olarak ofisle başlayalım. Ofisin yukarıdan verilen görüntüsü ile bazılarımız neresi olduğunu tanıdık. Nish İstanbul Bahçelievler‘de ofis çekimleri yapılıyor.

Diğer set yeri için daha önce Beylikdüzü olduğu söylenmişti. Ama araştırma yaparken Ömer’in evinin Levent‘te olduğunu buldum. Levent’te Sarmaşık Sokak’ta. Ama hayranları tarafından söylenilenlerin arasında Ziraat Bankası ve Vakıfbank arkası olduğu var. Bence Levent’e gidip o bölgedeki Sarmaşık Sokak çevresinde biraz araştırma yapılarak yer tespiti yapılabilir. Neriman’ın evi Beylikdüzü Megakent‘te diye söylentiler var.

Belki o bölgedeki esnafların da haberi olabilir. Sorarak Bağdat bile bulunur arkadaşlar 🙂 O bölgeye gidildiği taktirde bulunur. Ve Defne’nin evine gelelim. Defne’nin evi Sarıyer’de Büyükdere Mahallesi, Mektep Sokak‘ta. Bir de Sarıyer Hamam Sokak diyenler de var. Ama Mektep Sokak olması çok daha büyük ihtimal. Bu konuda o bölgeye gidilip çözülebilir bence.


1 Yorum

1 Yorum

 1. Eldina

  12 Ekim 2016 at 22:51

  Arkadaşlar lütfen,biliyor musunuz
  Nerede yeni bir yer şirket Passionis ve Stil Vagon ( Beyoğlu galiba) ve Ömer’in yeni evi
  İstanbul’da nerede (Sarıyer veya Beykoz galiba)
  Ben bosna hersek’ten. Çok teşekküt ederim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst