Televizyon

Kiralık Aşk Mutlu Sonla Bitiyor!

Her hafta cuma günü Star Tv’de yayınlanan Kiralık Aşk nasıl final yapacak diye merak edenler için özet yayınlandı.

Kiralık Aşk, bu hafta final bölümünü yayınlayacak. Son bölümü için hayranları çok heyecanlı.

Neyse ki dizi mutlu sonla bitiyor ve hayranlarını sevindirmeyi planlıyorlar. Çünkü dizinin bitmesine hayranları çok fazla üzüldü.

Evet, Defne hamile. Ömer’e hamile olduğunu söyleyecek ve Ömer’in sevinmesi de görülmeye değer. Çok mutlu olan bir çift ve peri masalı gibi biten bir final olacak.

Defne ve Ömer sonunda hak ettikleri mutluluğu yaşıyorlar. Çocuklarıyla ve sevdikleriyle beraber hayallerdeki kadar güzel bir hayat.

Dizinin hayranları her ne kadar bitmesine üzülse de sonunun bu şekilde peri masalı gibi olmasından çok mutlu oldular. Özellikle Defne ve Ömer’in bebeklerinin olması en çok istenenler arasındaydı.

Eğer dizi kötü sonla bitseydi eminim ki hayranlarının tepkisi büyük olurdu. İşte final bölümünün özeti;

‪TAZE TAZE! | SON 3 GÜN! |‬ ‪#KiralıkAşk’ın 69. bölüm özeti sizlerle:‬ ‪”Külkedisi Masalı mutlu sonla bitiyor!”‬ Ömer, kendini Türkan’a anlatmak ve mutluluğa vize almak için yola çıkıyor. Bu yol; duygu dolu, göz yaşartıcı bir yere varıyor. Defne hamile olduğunu söyleyecek Ömer’e. Ama nasıl? Ömer’in tepkisi görülmeye değer! Külkedisi masalı biterken, Defne gerçekten külkedisi oluyor. Defne’nin prenses, Ömer’in prens olduğu gerçek bir peri masalı izliyoruz… Ve zaman akıyor, hamilelik halleriyle, çocuklarıyla, etraflarında toplanan sevgiyle Defne ve Ömer’in mutluluklarına doyuyoruz. Aşk kazanıyor ve Ömer’le Defne hak ettikleri her şeyi nihayet yaşıyorlar. #KiralıkAşk, peri masalı tadındaki final bölümüyle Cuma akşamı 20:00’da @startv’de!

Kiralık Aşk (@kiralikaskdizi) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst