Moda

Kısa Tırnaklar İçin Oje Modelleri ve Renkleri

Merhaba kızlar, tırnaklar kısa olduğunda hiç bir ojenin yakışmayacağını düşünürüz. Gözümüze hoş görünmez ve koyu renkli ojeler sürmek istemeyiz. Çünkü kısacık tırnaklarımızın daha da kısa görünmesini sağlar. Tırnaklarımız uzunken bol bol koyu renk ojeleri sürüp desenli modeller kullanırız.

Ama gerçek öyle değil. Evet tırnaklarınız kısayken çok fazla koyu renk oje sürmeyin. Ama desenli ve karışık bir görünüm elde ederseniz koyu renk ojelerde sürülür tabi ki. Tırnaklarınız kısa olduğunda açık renkleri çok rahat kullanabilirsiniz ve sizlerle paylaştığım bu desenleri, modelleri de yapabilirsiniz. Tırnaklarınızın kısa olmasını avantaja çevirin.

Kısa Tırnaklar İçin Oje Modelleri Kısa Tırnaklar İçin Oje Modelleri Kısa Tırnaklar İçin Oje Modelleri Kısa Tırnaklar İçin Oje Modelleri Kısa Tırnaklar İçin Oje Modelleri Kısa Tırnaklar İçin Oje Modelleri Kısa Tırnaklar İçin Oje Modelleri Kısa Tırnaklar İçin Oje Modelleri Kısa Tırnaklar İçin Oje Modelleri Kısa Tırnaklar İçin Oje Modelleri Kısa Tırnaklar İçin Oje Modelleri Kısa Tırnaklar İçin Oje Modelleri

Popüler

Üst