Moda

Kiss Love Serisi – Vücut Spreyi

Merhaba bayanlar , geçen gün bir süper markette yeni bir ürün denedim. Yeni şeyler denemeyi ve keşfetmeyi severim. Bu ara vücut spreyleri hakkında biraz araştırma yapıyorum. Yeni kokular bulmak ve keşfetmek ise hoşuma gidiyor. Marketten çıkmadan önce bileklerime sıktım ve oradan uzaklaştım.

Aradan dört beş saat geçmesine rağmen koku azalmadı ve hafif rüzgarın dokunuşlarıyla da etrafa yayılmaya devam etti. Ertesi gün tekrar aynı yere gittim , bu sefer satın almak için. Fakat bütün ürünler kullanılmış ve kapakları da yoktu. Satın alamadım. Peki nedir bu vücut spreyinin ismi?

Kiss Love Serisinin Heaven Kiss parçası. Benim resmen kalbimi fethetti. Kokunun o hafifliği ve etkileyici etkisi sizi sizden alıyor. Eğer görürseniz kesinlikle kaçırmayın ve deneyin. O kokunun büyüsüne kesinlikle kapılacaksınız. Buna ek olarak ise simli olanları da var.

Vücudunuzda hafif ve doğal bir görünüm elde ettiriyor. Simli vücut spreyleri genelde çok ağır ve insanı rahatsız eden bir yapıya sahip olabiliyor. Ama Kiss Love serisinin simli vücut spreyi bu şekilde değil arkadaşlar.

Kiss Love Serisi - Vücut Spreyi Kiss Love Serisi - Vücut Spreyi Kiss Love Serisi - Vücut Spreyi

 

Popüler

Üst