Moda

Kıvırcık Saçları Farklı Toplama Modelleri

Herkese merhabalar, kıvırcık saçlara şekil vermek bayanları oldukça zorlar. Kabaran bir görünüme sahip oldukları için düz saçlı bayanlar kadar kolay bir şekilde model vermek pek mümkün değildir. Özellikle kıvırcık saçları toplamak için farklı modeller bulmak daha da zordur.

Çünkü genelde hep aynı şekilde at kuyruğu modeli uygulanır. Topuz yapmak istediğimizde de bize çok büyük ve kabarık bir görüntü varmış gibi gelir ve vazgeçeriz. Günlük olarak kıvırcık saçlarımıza şekillendiriciler uygulayıp dağınık bırakmayı tercih ederiz. Ben de sizlere farklı toplama modelleri ekledim. Saçınıza topuz yapmaktan korkmayın. Tam aksine büyük ve kabarık bir topuz düz saçlara göre daha hoş görünür.

Ayrıca farklı toplama şekilleri oluşturabilirsiniz. At kuyruğunu bir gün tam tepeden bir gün enseden yapabilir, saçınızın dağılım modelini değiştirebilirsiniz. Ek olarak saç bandlarını da bol bol kullanarak farklı modeller verebilirsiniz. Dağınık örgüler ise kıvırcık saçlarda oldukça hoş görünen modeller arasında.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst