Magazin

Kylie Jenner’ın Saç Rengi Tartışma Konusu Oldu!

Kylie Jenner, saçlarını boyadı. Ama hangi renge boyadı? Platin sarısı olduğunu iddia edenler olsa da renk konusunda biz bir karar veremedik arkadaşlar.

Saçlarına açıcı yapılmış ve sanki biraz fazla açılmış gibi. Çamaşır suyuyla beyazlatılmış benzetmesini yapan takipçileri sanırım bu konuyu daha çok konuşacaklar. Bir yandan da sarı saçlarını beğenen hayranları olumlu ve hoş olduğunu söyleyince ortalık karıştı.

Beyazlaşmış, ağarmış tarzında kelimeler kullanan takipçilerinin düşüncelerini dikkate alır mı bilmiyorum ama Kylie’nin en kısa sürede saç rengini tekrar değiştirmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Ya da tonunda koyulaştırma yaptırmalı.

Saçlarını boyamadan önceki hali bence oldukça hoş ve güzeldi. Kendisine yakışan tek saç renginin bu olduğunu düşünüyorum, siz nasıl düşünüyorsunuz?

Saçlarını boyadıktan sonra ise bu renge ulaştı. Rengin ismini siz verin. Ama umarım en kısa sürede eski haline geri döner.

Kylie Jenner'ın Saç Rengi Tartışma Konusu Oldu! Kylie Jenner'ın Saç Rengi Tartışma Konusu Oldu! Kylie Jenner'ın Saç Rengi Tartışma Konusu Oldu! Kylie Jenner'ın Saç Rengi Tartışma Konusu Oldu!


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst