Biyografi

Liana Dahdouh Kimdir? (Extra Turki Programı)

Merhaba arkadaşlar, Liana Dahdouh kimdir sorusu hızlı bir şekilde yayıldı. Çünkü Kiralık Aşk dizisinin oyuncusu Barış Murat Yağcı Liana Dahdouh ile beraber bir fotoğrafını paylaştı. Daha sonra da Kiralık Aşk ekibi bunu resmi Instagram hesaplarından paylaştılar.

Liana Dahdouh kimdir diye bir araştırma yapmak istedim. Çok fazla bilgiye ulaşamadım. Net olarak bulduğum bilgi ise Arap kanalında Türk ünlüler ve diziler hakkında bir magazin programı sunuluyor. Liana Dah Douh’da bu programı sunuyor ve programında da Türk ünlüler ile sürekli röportajlar yapıyor. Suriyeli gazeteci.

MBC 4 kanalında yayınlanan Extra Turki programının çekimleri İstanbul’da oluyor. Kiralık Aşk dizisi hakkında da bilgiler verilmiş olabilir. Barış Murat Yağcı’nın paylaştığı fotoğrafta kalp simgeleri var ama röportaj için bir araya geldikleri de belli oluyor doğrusu.

Liana Dahdouh Kimdir? (Extra Turki Programı)Liana Dahdouh Kimdir? (Extra Turki Programı) Liana Dahdouh Kimdir? (Extra Turki Programı) Liana Dahdouh Kimdir? (Extra Turki Programı) Liana Dahdouh Kimdir? (Extra Turki Programı)


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst