Televizyon

Medcezir Dizisinin Finali Nasıl Olacak ?

Star Tv’nin güzel dizilerinden biri olan Medcezir 12 Haziran cuma günü final veriyor arkadaşlar. Finalinin nasıl olduğu ise herkes tarafından merak ediliyor. Kimse bir tahminde bulunamıyor. Ne olacağını kestiremiyor. Sizlerin düşünceleri nasıl peki ?

Yaman mı vuruldu ? Selim neden kanlar içinde polisler tarafından götürülüyor ? Leyla ve Ayşe ise Orkun tarafından yakalandı , yoksa Orkun’a Yaman’ın mı bunları yaptığını söylüyorlar. Orkun Yaman’ı mı vuruyor ? Bazıları ise Mira ölecek , Yaman’da buna dayanamayacak ve intihar edecek diyorlar. Sizlerin düşüncelerinizi çok merak ediyorum.

Orjinal dizide ise Mira ölüyor ve Yaman hayatına devam ediyor. Başarılı bir iş adamı oluyor ve sonunda iyi bir yere geldiğinde uzaktan kendi gençliğine benzettiği bir çocuk görüyor ve gözünün önüne kendisi geliyor. Finali pek bu şekilde yapacak gibi görünmüyorlar. Selim’in perişan şekilde polisler tarafından götürülmesi kafaları karıştıran kısım.

Bir bölümün içinde çok fazla ayrıntı yer alacak. Her şeyi tek bölümde öğreneceğiz. Ve sanırım herkes nefeslerini tutarak final bölümünü izleyecek.

Final bölümünden sonra ise Serenay Sarıkaya , bir müddet dinleneceğini eğer onu heyecanlandıran bir iş teklifi gelirse de kabul edebileceğini açıkladı. Çağatay Ulusoy ise tatil planlarını yapmaya başladı. Yurtdışına giderek eğitim almayı planlıyor.

Oldukça etkileyici final fragmanları yayınlandı. Ve fragmanda Yaman ve Mira birlikte şarkı söylüyorlar. Sizler için fragmanları ekliyorum. Ve düşüncelerinizi bekliyorum. Sizce finali nasıl olacak? Yorumlarınızı belirtin lütfen ..

Popüler

Üst