Manşet

Medcezir Finali Bugün!

Uzun zamandır soluksuz izlediğimiz Medcezir dizisi bugün ekranlara veda ediyor. Şahsen kendim dizinin hiçbir bölümünü kaçırmazdım. Bitmesine en çok üzülerden biriyim desem yalan olmaz.

Dizi 2. sezonunda ekranlara veda etmek istedi. Sebebi neydi? Belki fazla uzatmadan tadında bitirmek belkide son zamanlarda senaryonun karışması ve izleyici kaybetmesi olabilir.

Şimdi hepimiz finalin nasıl biteceğini merak ediyoruz. Fazla ipucu vermek istemiyoruz ama film The O.C filminden alıntı olduğu için büyük ihtimalle ona benzer bir son yapacak. Yani bu akşam izlerken gözlerimiz dolabilir.

Serezler büyük ihtimalle finalde Altınkoy’da oturdukları evlerinden taşınacaklar. Yaman çok iyi bir mimar olacak ve işyerinden çıkarken kendi eski hallerine benzeyen bir çocuk görecek. Mira üzülerek söylüyoruz ölecek. Mert ve Eylül evlenecekler ve daha fazlasını bu akşam izleyeceğiz diye düşünüyorum. Tabiki bunlar bizim tahminlerimiz kesin bir şekilde böyle olacak demiyoruz.

Hep birlikte akşam izleyelim ve görelim bakalım nasıl bir son olacak. Umarım gerçekten harika bir son olur ve final bölümü hafızalardan hiç çıkmaz.

Popüler

Üst