Manşet

Miley Cyrus 2015 MTV Müzik Ödüllerinde Çeşitli Kostümler Giydi!

Miley Cyrus 2015 MTV Müzik Ödülleri’ne damgasını vurdu. Çeşitli sahne şovları yaptı ve sürekli kostüm değiştirdi. Birbirinden iddialı kostümlerle adından çok söz ettirdi. Geceye girişi esnasında kırmızı halı için tercih ettiği kıyafetle zaten bütün dikkatleri çekmeyi başarmıştı.

Daha sonra ise hazırladığı her bir şov için farklı bir kostüm tercih etmesi ise herkes tarafından çok beğenildi. Arka tarafta kostüm değişikliği yaparken de kameralara poz vermek isterken ufak bir kaza geçirdi ve frikik verdi. Göğsünün ucu görünen Miley Cyrus bozuntuya vermedi.

Miley Cyrus 2015 MTV Müzik Ödüllerinde Çeşitli Kostümler Giydi!Miley Cyrus 2015 MTV Müzik Ödüllerinde Çeşitli Kostümler Giydi!Miley Cyrus 2015 MTV Müzik Ödüllerinde Çeşitli Kostümler Giydi! Miley Cyrus 2015 MTV Müzik Ödüllerinde Çeşitli Kostümler Giydi! Miley Cyrus 2015 MTV Müzik Ödüllerinde Çeşitli Kostümler Giydi! Miley Cyrus 2015 MTV Müzik Ödüllerinde Çeşitli Kostümler Giydi! Miley Cyrus 2015 MTV Müzik Ödüllerinde Çeşitli Kostümler Giydi! Miley Cyrus 2015 MTV Müzik Ödüllerinde Çeşitli Kostümler Giydi!


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst